Point: uzņēmuma nodrošinātie karšu norēķinu termināli darbojas ar pilnu kapacitāti

Elektronisko maksājumu sistēmu nodrošinātājs uzņēmums „Point Transaction Systems” informē, ka aptuveni 9000 tirdzniecības vietas Latvijā, kurās „Point” nodrošina bankas terminālu piegādi, uzstādīšanu un apkalpošanu, darbojas pilnvērtīgi – maksājumus ar banku norēķinu kartēm ir iespējams veikt.

Tas pats attiecas arī uz „Swedbank” karšu norēķinu termināliem.

Agris Štikāns, „Point Transaction Systems” Baltijas valstu vadītājs skaidro: “Gan Ziemassvētku iepirkšanās drudzis, gan pēdējo dienu notikumi liecina, ka cilvēki masveidā veic darījumus ar kartēm, līdz ar to karšu pieņemšanas sistēmas ir noslogotas. Taču tās tehniski darbojas pilnvērtīgi, un dažkārt nepieciešams atkārtot darījuma veikšanu, lai to veiksmīgi varētu pabeigt.”

„Point” arī apstiprina, ka šajā nedēļas nogalē 99% no uzņēmumiem uzstādītajiem karšu norēķinu termināliem darbojas pilnvērtīgi. Savukārt apmēram 7 tirgotājiem brīvdienās bija zināmas problēmas pieņemt norēķinu kartes, bet tās radušās sakarā ar tehniskas dabas jautājumiem, t.i. komunikāciju līniju bojājumiem, kas tika novērsti, cik vien ātri bija iespēja izbraukt uz tirdzniecības vietām.

Par Point: Point grupa ir vadošais uzņēmums elektronisko maksājumu risinājumu jomā Eiropā. Grupa šobrīd apkalpo ap 25 000 klientu un vairāk nekā 630 000 maksājumu ierīču. Uzņēmuma klientu vidū ir gan lieli veikalu tīkli, gan atsevišķie mazie veikali, gan arī Interneta veikali. Point ir pārtsāvniecības 11 Eiropas tirgos – Apvienotajā Karalistē, Francijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Islandē, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Norvēģijā un Zviedrijā, kur kopumā ir nodarbināti ap 800 darbinieku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us