Pirmo reizi Latvijā klientiem piedāvā mobilo internetu bez ierobežojuma

Kompānija Triatel ir veikusi nozīmīgu sakaru tīkla modernizāciju, tādējādi kļūstot par pirmo telekomunikāciju sakaru operatoru Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā mobilo internetu bez apjoma un ātruma ierobežojumiem. Tādējādi no šodienas, 27. oktobra, Triatel klienti var saņemt bezvadu internetu bez ierobežojumiem par noteiktu samaksu mēnesī.

„Veicot tirgus izpēti, konstatējām: kaut arī mobilais internets kļūst aizvien populārāks un pieprasījums pēc tā nemitīgi aug, tomēr cilvēki vēlas nosacījumus, kādus piedāvā fiksētā jeb kabeļinterneta operatori, proti, neierobežotu datu apjomu par noteiktu samaksu mēnesī. Uzņēmumā tika pieņemts stratēģisks lēmums – veikt nozīmīgu tīkla modernizāciju, lai nodrošinātu mobilā interneta pakalpojumus atbilstoši tirgus pieprasījumam. Kopumā tīkla attīstībā ieguldījām vairāk nekā 350 000 latu,” skaidro Triatel valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa. „Tādējādi tagad klienti varēs izmantot visas bezvadu interneta priekšrocības un neraizēties par datu patēriņu mēnesī, kā arī ātruma ierobežošanu, sasniedzot noteiktu datu apjomu, kā to mēdz praktizēt citi mobilā interneta pakalpojumu sniedzēji Latvijā. Tā kā esam vienīgie, kas šobrīd nodrošina bezierobežojumu mobilo internetu, paredzam, ka jaunais pakalpojums gūs plašu atsaucību un būtiski vairos mūsu klientu skaitu. Plānojam, ka ik mēnesi uz jaunā pakalpojuma rēķina klientu skaits varētu augt par 5%.”

Pirmie modernizācijas darbi tika uzsākti pirms sešiem mēnešiem – 2010. gada aprīlī. Veiksmīgi noslēgusies arī tīkla testēšana, un sākot no šodienas, 27. oktobra, jaunais pakalpojums pieejams visā Latvijā.

Triatel mobilā interneta tīkls pārklāj 98% Latvijas teritorijas. Tas šobrīd ir plašākais šāda veida tīkls valstī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us