Pirmo reizi Latvijā, esot ārpus mājas, on-line režimā var patstāvīgi sekot līdzi un kontrolēt mājokļa drošību

Datuve.lv gana bieži ir raksti par datoru [url=http://datuve/raksts/3074/Ieteikumi_drosiem_iepirkumiem_interneta/]drošību[/url] un to aizsargāšanu internetā, drošība virtuālajā pasaulē ir svarīga, bet jebkurš no mums dzīvo arī reālajā pasaulē, kur arī ir nepieciešams parūpēties par drošību. Cik daudzi no mums atrodoties ārpus mājokļa raizējas par mājokļa drošību un ir atgriezušies mājoklī, lai pārliecinātos, vai izslēgtas elektroierīces un uzstādīta signalizācija? Vai cilvēki uzticētu sava mājokļa signalizācijas kodu bērnu auklei, mājkalpotājai, remontdarbu veicējiem? Kādi ir galvenie iemesli, kādēļ mājokļos netiek aktivizēta signalizācija?

[b] Iepazīšanās ar online mājas drošības sistēmu[/b]

Lai iepazītos ar AS G4S Latvia veiktā pētījuma datiem par aktualitātēm, kas šobrīd satrauc iedzīvotājus, domājot par savu drošību, G4S Latvia šo ceturtdien, 25.februārī, pulksten 13.00, mēbeļu salonā KATE (Nīcgales ielā 18a) ielūdz uz kopīgu pēcpusdienu ar Radio Skonto programmu direktoru Valdi Melderi un viņa ģimeni. Melderu ģimene klātienē atklās savu pieredzi un izmēģinās on-line mājas drošības sistēmu, ar kuras palīdzību var sekot līdzi notiekošajam mājās un kontrolēt mājas drošību no jebkuras vietas pasaulē, kur ir pieejams interneta pieslēgums.

Iepazīšanās ar jaunākās paaudzes mājokļa drošības kontroli G4S Smart Home notiks mājīgā un ģimeniskā atmosfērā. Pasākumā piedalīsies Melderu ģimene, kā arī G4S Latvia eksperti Uvis Toms un Oļģerts Lūsis.

[b]Par G4S Latvia [/b]

AS G4S Latvia ir vadošā drošības risinājumu kompānija Latvijā, kas sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 15 000 fiziskām un juridiskām personām, tostarp dažādu nozaru vadošajiem uzņēmumiem, kā arī klientiem valsts sektorā, izstrādājot individuālus drošības risinājumus un nodrošinot tehniskās un fiziskās apsardzes, kā arī montāžas un inkasācijas pakalpojumus. AS G4S Latvia ir TOP 10 lielākais privātais darba devējs valstī, nodarbinot vairāk nekā 1500 darbinieku. AS G4S Latvia ir viens no retajiem uzņēmumiem nozarē, kas saņēmis Industriālo drošības sertifikātu, Atzītās aizsardzības organizācijas Atbilstības sertifikātu un kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu atbilstoši ISO 9001:2008 standarta prasībām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us