Pirmie iespaidi par Apple iPad

Pagājušajā naktī Stīvs Džobs paziņoja par jauno planšetdatoru – iPad, tā cena esot sākot no 499 USD. Par šādu cenu var savā īpašumā iegūt iPad ar 16GB atmiņu, 9.7 collu lielu ekrānu, kam apkārt ir visai plata, melna josla un “Home” poga – viss gluži kā lielam iPhone.

IPad sistēma darbojas uz iPhone OS un tādēļ tas daudzējādā ziņa ir līdzīgs pašam iPhone, pat atbloķēšana ir tāda pati. Ierīcei ir liela ekrāna tastatūra, bet vel nav zināms, cik ērti uz tādas būtu rakstīt.

Uz šī planšetdatora ir iespējams palaist jebkuru iPhone programmu, arī spēles, kuras uz šīs ierīces būs redzamas daudz lielākas un tādēļ izskatās tiešām iespaidīgi. Arī attēlu rediģēšanas programma izskatās tiešam labi uz šī planšetdatora.

Arī iWork ir iespējams uz jauna iPad, tātad ar jauno planšetdatoru jūs varēsiet arī rakstīt dažādus dokumentus, veikt aprēķinus un veidot prezentācijas.

[img]http://datuve/images/upload/20100128161956.jpg[/img]
Runājot tieši par pašas ierīces parametriem, tad jāsāk ir ar to, ka jaunais iPad ir tikai mazliet biezāks par 1.2 cm un sver 680 gramus, iespējamā atmiņa ir līdz pat 64GB(tas protams pacels arī ierīces cenu līdz pat 829 USD). Ierīce ir aprīkota arī ar skaļrunīšiem un mikrofonu, akselerometru un kompasu. Tāpat ierīcei ir Bluetooth 2.1 un Wi-Fi. Izskatās neslikti.
Stīvs Džobs solīja, ka ierīces baterija (akumulators) būs spējīga darboties 10 stundas, bet tad jau redzes ka dzīvē darbosies.

Prezentācijā tika radīts kā ierīce pietuvina un attālina kartes un rāda augstas izšķirtspējas (HD) video klipus, tātad arī ierīces procesors ir gana jaudīgs, tas ir 1GHz ARM bāzēts Apple 4 chip ar viņu “jauno silikonu”.

Raksta avots: [url=http://www.techradar.com/news/mobile-computing/portable-computing/apple-ipad-our-first-impressions-666520]TechRadar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us