Pašmāju sporta kanāls Sportacentrs.com kļūst par pastāvīgu Lattelecom televīzijas programmu

Kanāls Sportacentrs.com trīs mēnešu testa periodā bija redzams Lattelecom Interaktīvās TV Pamata pakā un guva lielu popularitāti TV skatītāju vidū, tādēļ tas izcīnījis tiesības kļūt par pastāvīgu kanālu Lattelecom Interaktīvajā TV.

„Mēs ar lielu cerību skatījāmies uz šo jauno unikālo sporta kanālu. Jāatzīst, ka Sportacentrs.com mūs nav pievīlis, bet tieši otrādi radījis pārliecību, ka Latvijā ir liels potenciāls oriģināla televīzijas satura radīšanai. Mūsdienu tehnoloģijas šī satura piegādi skatītājiem padara arvien vienkāršāku, un Lattelecom televīzija kā nozares līderis ir atvērta dažādiem inovatīviem projektiem”, kanāla nonākšanu pastāvīgajā apraidē apsveic Lattelecom televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Kanāls Sportacentrs.com piedāvā ne tikai aktuālo sporta spēļu tiešraides, bet arī intervijas ar populārākajiem sportistiem tieši no ģērbtuvēm, preses konferenču translācijas un citus sporta jaunumus. Sportacentrs.com translē Latvijas basketbola līgas spēles, Latvijas futbola čempionāta spēles, Latvijas volejbola čempionāta spēles, Latvijas florbola čempionāta spēles, kā arī Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta spēles un Latvijas hokeja čempionāta spēles sezonas laikā.

„Esam gara un aizraujoša ceļa pašā sākumā. Trīs mēnešu laikā esam labāk izpratuši kā tehniskos, tā arī saturiskos izaicinājumus, un mēs tiem esam gatavi. Jau izmēģinājuma posmā esam tiešraidē rādījuši basketbola, hokeja, futbola, volejbola, vieglatlētikas, regbija, autosporta, florbola un pokera sacensības – neviens cits TV kanāls Latvijā ar tik daudzveidīgu sporta veidu izlasi nevar lepoties. Nākotnē sporta veidu klāstu noteikti paplašināsim, bet vadošos sporta veidus lūkosim atspoguļot vispusīgāk, sekojot līdzi ne tikai profesionāļiem, bet arī jaunatnes sacensībām. Ņemot vērā Sportacentrs.com TV unikālo tehnisko risinājumu – sporta tiešraižu signāls tiek apstrādāts datorprogrammās un pārraidīts internetā – vēl ir daudz iespēju uzlabojumiem un pie tā strādājam nepārtraukti. Tādējādi ceram arvien labākā vizuālajā un arī saturiskajā kvalitātē nodrošināt gan tiešraides, gan arī apskatus no dažādām spēlēm. Mūsu mērķis ir Latvijas sporta fanam radīt iespēju tiešraidē sekot visiem būtiskajiem pašmāju sporta notikumiem, bet pārējā laikā nodrošināt informatīvus un izklaidējošus sižetus par sportu. Tiekamies Lattelecom televīzijā!”- stāsta Sportacentrs.com pārstāvis Kristaps Zālītis.

Kanāls Sportacentrs.com kanāls visiem Interaktīvās TV klientiem ir skatāms 411.kanālā Interaktīvās TV Pamata pakā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us