Pasaulē populārākais planšetdators Apple iPad – tagad arī Latvijā

Sākot ar 28. janvāri, Latvijā oficiāli tiek izplatīts Apple iPad – planšete, kura izraisīja īstu apvērsumu elektronikas tirgū 2010. gadā, iekarojot līdz šim nepieredzētu popularitāti un radot pilnīgo jaunu tirgus nišu.

Pieteikts 2010. gada janvārī un nonācis tirdzniecībā pavasarī, iPad pārdošanas deviņos mēnešos ir nopirkts gandrīz 15 miljonos eksemplāru – pieprasījums patiešām ir milzīgs, un atliek tikai paņemt iPad rokā, lai saprastu, kāpēc – LED izgaismotais, 9,7 collu (24,6 cm) diagonāles, IPS tehnoloģijas displejs ļauj izbaudīt neticami asu un košu attēlu, bet revolucionārā Apple Multi-touch tehnoloģija un tai īpaši pielāgotā lietotāja saskarne padara ierīces lietošanu patiesi maģisku – nekad vēl līdz šim lietotājs nav bijis tik tuvu lietotajai aplikācijai, ka burtiski var tai pieskarties.
Ikvienam lietotājam ļoti būtisks ierīces lietojamības aspekts ir autonomija, un arī te iPad ir izcils – ar vienu akumulatora uzlādi tas spēj strādāt 10 stundas, bet gaidīšanas režīmā – veselu mēnesi!

[img]http://datuve/images/upload/20101106174321.jpg[/img]
Ne velti CNN, The Wall Street Journal un citi ietekmīgākie plašsaziņas līdzekļu kanāli to ir nosaukuši par gada labāko IT produktu.

iPad – tas ir labākais veids, kā sērfot internetā, lietot e-pastu, skatīties fotogrāfijas un video. Vēl vairāk – ar Apple App Store starpniecību jebkurš iPad lietotājs var lejupielādēt un lietot vairāk nekā 300 000 aplikācijas, no kurām daudzas ir radītas tieši iPad. Pateicoties milzīgajam pieejamo aplikāciju klāstam, iPad kļūst par gandrīz universālu ikdienā lietojamu ierīci, kā darbā, tā arī atpūtā un izklaidē – no ofisa dokumentiem, laika plānotājiem un prezentācijām, līdz elektroniskajām grāmatām, interaktīvas preses un aizraujošām spēlēm.

[img]http://datuve/images/upload/20100128161956.jpg[/img]
Apple radītie programmu izstrādes rīki un efektīvā App Store izplatīšanas ekosistēma ļauj programmu izstrādātājiem piedāvāt savas maksas vai bezmaksas aplikācijas iOS ierīču lietotājiem visā pasaulē.

Latvijā iPad nopērkami pie Apple autorizētiem mazumtirgotājiem – APR Capital, APR iDeal , kā arī visos Capital veikalos.

Tiek piedāvāti divi iPad modeļi (WiFi un WiFi+3G) trīs dažādās atmiņas ietilpības versijās – 16, 32 un 64 GB. iPad cena – sākot ar Ls 359 par 16 GB WiFi modeli, līdz Ls 579 par WiFi+3G modeli ar 64 GB atmiņas ietilpību.

[img]http://datuve/images/upload/20110131195928.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us