Pasaulē pirmais salokāmā ekrāna dators un citi jaunumi no Lenovo

Lenovo ir izveidojuši tādu ThinkPad datoru, kāds līdz šim vēl nav redzēts: ThinkPad X1 Fold. Iedomājieties jauno Samsung Galaxy Fold tālruni, tikai ar 13 collu OLED ekrānu. Tā sākuma cena ir $2499 (aptuveni 2130 EUR).

Tehnoloģijas ideja ir sekojoša: kad ThinkPad X1 Fold ir pilnībā atlocīts, to var izmantot kā lielu planšetdatoru (vai sadalīt ekrānu divos blakus esošos displejos). To var izmantot horizontāli kā pilnu 13 collu planšetdatoru, ar papildu noņemamu tastatūru un statīvu. To var salocīt 90 grādu leņķī un pagriezt vertikāli, lai izmantotu kā miniatūru klēpjdatoru (apakšējā pusē uznirst skārienjutīga tastatūra). To var pagriezt horizontāli un izmantot kā grāmatu ar papildu irbuli. Vai arī ierīci var salocīt pilnībā un viegli nēsāt līdzi, neaizņemot daudz vietas somā.

Lenovo ThinkPad X1 Fold ar noņemtu klaviatūru, atvērts skats no sāna
Lenovo ThinkPad X1 Fold ar noņemamu klaviatūru

Lūk, mazs ieskats jaunās ierīces darbībā:

Runājot par citām specifikācijām, Fold komplektācijā ietilpst Intel Lakefield procesori, divi USB-C porti un SIM kartes slots, 8 GB RAM, līdz 1 TB krātuves un 50 Wh akumulators. Tas sver 990 g un ir aprīkots ar 5G atbalstu.

Lenovo ThinkPad X1 Nano atvērts skats no priekšpuses
ThinkPad X1 Nano atbalsta Wi-Fi 6 un 5G. Attēls: Lenovo

Lenovo paziņojuši arī par ThinkPad X1 Nano, kas ir visvieglākais ThinkPad, kāds jebkad ražots. Tas sver tikai 900 g. Šis ThinkPad ir balstīts uz Intel jaunās Evo platformas, kas ir paredzēta, lai apliecinātu, ka klēpjdatoriem var būt ilga akumulatora noturība, ātra uzlāde un citas iespējas. Evo sistēmā jāietilpst arī Intel 11. paaudzes Tiger Lake procesoram, Wi-Fi 6 un Thunderbolt 4.

Nano ir 13 collu 2K 16:10 displejs. Lenovo saka, ka tas ir aptuveni tādā pašā augstumā kā 14 collu 16: 9 ekrāns. Un tam ir vairākas AI drošības funkcijas: tas var noteikt, kad jūs ejat garām, un, piemēram, pamodināt sevi, kā arī bloķēt sevi, kad ejat prom.

Specifikāciju ziņā Nano ir aprīkots ar 11. paaudzes Intel procesoriem līdz i7, līdz 16 GB RAM, līdz 1 TB krātuves, 48 Wh akumulatoram, četriem 360 grādu mikrofoniem un integrētajai Intel Xe grafikai. Tas atbalsta arī 5G, kā arī papildu Windows 10 Pro var palaist arī Linux.

Nano būs pieejams 2020. gada 4. ceturksnī, un maksās sākot no 1399 USD (aptuveni 1190 EUR).

The ThinkPad 14s Yoga from the left front corner.
ThinkPad 14s Yoga ir pieejams jaukā zilā krāsā. Attēls: Lenovo

Lenovo paziņoja arī par vairākiem ThinkBook līnijas papildinājumiem. Pamata flagmaņi ietver $729 ThinkBook 13s Gen 2 (kas arī ir Evo verificēts), $879 ThinkBook 14s Yoga (pirmais pārdošanā izlaistais ThinkBook, kurā ir iebūvēta pildspalva) un $ 549 ThinkBook 15 Gen 2 (kas nāk ar iebūvētām Bluetooth austiņām). Modeļiem 13s un 15 ir arī AMD iespējas. Tie arī būs pieejami oktobrī; Yoga iznāks novembrī.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8810/tehnologijas-un-to-loma-bernu-dzive/
http://datuve/raksts/8800/ka-atjaunot-datora-rupnicas-iestatijumus-windows-un-mac-operetajsistemas/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us