Pasaulē pirmais 3D Blu-ray atskaņotājs – Samsung BD-C6900

Samsung Electronics, daudzkārt apbalvotais patērētāju elektronikas novators, atzīmē sava pasaulē pirmā 3D Blu-ray atskaņotāja klajā laišanu. Ar Blu-ray disku asociācijas (BDA) sertifikātu un 2010.gada CES Labākā novatorisma godalgu apveltītais Samsung BD-C6900 Blu-ray atskaņotājs simbolizē jaunas ēras sākumu mājas izklaides jomā, kas dāvās patērētājiem iespēju izbaudīt Full HD 3D attēlu.

Pateicoties pastāvīgam pieprasījuma pēc 3D satura pieaugumam, Samsung ir lepns kļūt par pirmo patērētāju elektronikas ražotāju, kas dāvā iespēju ļauties izklaides baudīšanai un skatīties savas iecienītās filmas 3D Blu-ray formātā, neizejot no mājām.

Samsung BD-C6900 atskaņotājs tirdzniecībā ASV nonāca jau pagājušajā nedēļā (ceturtdienā, 11.martā) jau pirms tā parādīšanās Eiropas tirgos. Savukārt Baltijas valstīs jaunais Blu-ray atskaņotājs būs nopērkams no aprīļa, un tā cena būs aptuveni 280 latu.

Līdz ar Samsung BD-C6900 atskaņotāja parādīšanos tirgū izklaides entuziasti varēs pirmo reizi vēsturē izbaudīt 3D saturu uz saviem Blu-ray atskaņotājiem, turklāt šo iespēju papildinās daudzkanālu HD visaptverošā skaņa. Ar plānu, elegantu dizainu un caurspīdīgu pārsegu apveltītais Samsung BD-C6900 atskaņotājs nodrošina pilnvērtīgas 3D Blu-ray, standarta Blu-ray un DVD disku atskaņošanas iespējas, tādējādi piedāvājot patērētājiem daudzveidīgas satura atskaņošanas iespējas.

Citas Samsung BD-C6900 iespējas
Ierīce ir arī spējīga straumēt video, mūziku un fotogrāfijas starp dažādām mājas izklaides tīkla iekārtām, un, izmantojot iebūvēto Wi-Fi atbalstu, patērētāji var arī piekļūt Samsung Internet@TV funkcijai caur savu Blu-ray atskaņotāju, turklāt pat tad, ja viņiem nav Samsung HD televizora. Jaunā Internet@TV platforma nodrošina skatītājus ar piekļuvi plašam izklaides iespēju klāstam, sākot no video un mūzikas, beidzot ar sociālajiem tīkliem, ziņām un citiem pakalpojumiem.

Par Samsung Electronics
Samsung Electronics Co., Ltd. ir globālais līderis pusvadītāju, telekomunikāciju, digitālo mediju un digitālās konverģences ražošanā; 2008.gadā uzņēmuma konsolidētie pārdošanas rādītāji bija 96 miljardi USD. Ar aptuveni 164 600 darbiniekiem 179 birojos 61 valstī, uzņēmums sastāv no divām galvenajām biznesa vienībām: Digitālo mediju un komunikāciju vienības un Komponentu vienības. Atzīts par vienu no pasaules ātrāk augošajiem zīmoliem, Samsung Electronics ir vadošais digitālo televizoru, atmiņas karšu, mobilo tālruņu un TFT-LCD produktu ražotājs. Papildu informācija atrodama mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us