Pārbaudi savas zināšanas par e-parakstu un saņem atlaides

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, piedaloties Latvijā pirmajā [url=http://datuve/raksts/3297/Izmanto_iespeju___piedalies_e_prasmju_nedela/]e-prasmju nedēļā[/url], piedāvā visiem interesentiem pārbaudīt savas zināšanas par e-parakstu, aizpildot speciāli veidotu testu mājaslapā [url=http://info.e-me.lv]www.e-me.lv[/url].

‘’Ar šo soli mēs gribam veicināt cilvēku informētību par e-paraksta iespējām, kuras ir ļoti plašas un aizvien noderīgākas laikā, kad cilvēki vēlas taupīt gan laiku, gan naudu. Lai veicinātu e-paraksta pieejamību gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, LVRTC jau gada sākumā ievērojami samazināja šī pakalpojuma cenas,’’ atgādina LVRTC Sertifikācijas pakalpojumu daļas vadītāja Zane Silgale.

Visi tie, kuri būs aizpildījuši e-prasmju testu, saņems iespēju pieteikties e-paraksta kartes iegādei ar atlaidi.

[b]Par e-prasmju nedēļu[/b]
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju (RAPLM) no 2. līdz 5.martam rīko Latvijā pirmo e-prasmju nedēļu ar mērķi veicināt iedzīvotāju sekmīgu integrāciju informācijas sabiedrībā.
E-prasmju nedēļas projekta mērķis ir veicināt sabiedrībā apziņu, ka arvien vairāk paaugstinās elektronisko prasmju nozīme dzīves kvalitātes uzlabošanā mūsdienu sabiedrībā, kā arī pieaug pieprasījums pēc augsta līmeņa IKT praktiķiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us