Par Latvijas izgudrotāju dienu un izgudrojumu izstādi

Š.g. 16. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, notiks “Latvijas izgudrojumu izstāde”, kuru Latvijas izgudrotāju dienas ietvaros rīko Latvijas Izgudrotāju biedrība sadarbībā ar biedrību CONNECT Latvija. Latvijas izgudrotāju dienas mērķis ir popularizēt izgudrotājdarbību Latvijas sabiedrībā, īpaši jauniešu vidū, rosināt izgudrojumu komercializēšanu.

Šāda izstāde tiek rīkota pirmo reizi. Dalībniekiem jādemonstrē “taustāmi” izgudrojumi, paraugi, prototipi vai jau gatavi produkti. Pēc iespējas jāizmanto dažādi uzskates līdzekļi. Izstādē plāno piedalīties gan individuālie izgudrotāji un dizainparaugu autori, gan universitāšu un pētniecības institūtu pārstāvji, kā arī dažādi uzņēmumi ar jau ieviestiem izgudrojumiem vai jauniem izgudrojumu projektiem un idejām.

Izstādi aicināti apmeklēt jaunieši (t.sk. skolēni, studenti), izgudrotāji un uzņēmēji, kā arī masu mēdiji, investori un citi interesenti. Izstādes darba laiks no plkst. 14 līdz 20.

Latvijas izgudrotāju dienu atbalsta Latvijas Republikas Patentu valde, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, AS Dzintars un Eiropas Savienības Pārrobežu sadarbības programmas Interreg projekts Best Agers.

Vairāk informācijas var iegūt pa tel. 29356220 (zvanīt laikā no plkst. 10 līdz 16, Juris Dobrišins) vai sūtot e-pastu info@connectlatvia.lv.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us