Paplašināta Virszemes Televīzijas maksas kanālu apraides zona

Sākot ar šo nedēļu ievērojami paplašināta Virszemes Televīzijas maksas kanālu apraides zona – šobrīd visi Virszemes televīzijas Pamata pakas kanāli pieejami 90% Latvijas teritorijas.
Atgādinām, ka līdzšinējie bezmaksas Latvijas TV kanāli skatāmi 99,6% Latvijas teritorijas.

„Analogā apraide līdz šim piedāvāja ļoti ierobežotu TV programmu klāstu – ar istabas vai jumta antenu varējām „noķert” tikai piecus Latvijas kanālus. Turklāt analogā signāla pārklājums bija tik nepilnīgs, ka daļā Latvijas vispār bija skatāmas tikai divas TV programmas. Ciparu TV apraide ļauj „pa gaisu” pārraidīt ievērojami vairāk programmu, tostarp arī ārzemju kanālus, līdz ar to iedzīvotājiem visā Latvijā nu ir daudz plašākas televīzijas skatīšanās iespējas, nekā līdz šim,” skaidro Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Šobrīd kopējais Virszemes TV kanālu skaits ir 33, taču pēc pilnīgas analogās apraides izslēgšanas, kas notiks jau 1.jūnijā, kanālu skaitu varēs palielināt līdz pat 70.

Par digitālo televīziju
Atgādinām, ka šobrīd valstī notiek vispārēja pāreja no analogās uz Virszemes ciparu TV apraidi, un tas nozīmē, ka tiem skatītājiem, kuri līdz šim TV uztvēra ar istabas vai jumta antenu palīdzību, nepieciešams iegādāties dekoderu, lai turpinātu bez maksas skatīties Latvijas kanālus. Dekoderus var iegādāties ne tikai Lattelecom klientu apkalpošanas centros, bet arī Rimi, Supernetto, Maxima veikalu tīklos, 620 Latvijas Pasta nodaļās, kā arī sadzīves elektronikas preču veikalos. Dekoderus var pasūtīt arī zvanot uz klientu servisa tālruni 177. Jāatgādina, ka virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu. Pēc Lattelecom aplēsēm, šobrīd jau ap 160 000 mājsaimniecību ir pārgājušas no analogās uz ciparu apraidi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us