Panasonic X10 plazmas televizori

Kompānija Panasonic iepazīstina patērētājus ar trīs jauniem HD Ready plazmas televizoriem no jaunākās sērijas X10. Jaunie televizori ir apgādāti ar plazmas paneļiem, kuru kalpošanas ilgums ir līdz 100 tūkst. stundu, kā arī īpašu stikla aizsargslāni Tough Panel, kurš pasargā ekrānu no bojājumiem.

Visiem televizoriem piemīt superātra reakcija 0,001 ms līmenī, kas ļauj lieliski atveidot attēlus ar ātri kustīgiem objektiem, kuri ir bieži sastopami spēlēs, filmās un sporta raidījumos. Turklāt skaidru un gaišu attēlu veicina kadra nomaiņas tehnoloģijas 100HZ Double Scan pielietošana.

Panasonic televizori no sērijas X10 ir domāti visai ģimenei – pateicoties modernajai plazmas tehnoloģijai, tie saudzē bērnu acis, tapēc vecāki var neuztraukties par savu lolojumu redzi. Turklāt šīs līnijas televizori ir aprīkoti ar tā saukto VIERA Tough Panel – stikla slāni, kas pasargā paneli no mehāniskiem bojājumiem. Līdz ar to televizors iztur, piemēram, triecienu ar bērnu rotaļlietu vai tālvadības pulti.

Panasonic ražotie televizori ir aprīkoti ar ekonomisko jeb ‘Eco’ režīmu, kas ļauj pielāgot attēla parametrus ārējiem apstākļiem un panākt ievērojamu enerģijas patēriņa samazinājumu. Bez tam X10 sērijas televizori ir dabai draudzīgi, jo to izgatavošanas procesā nav izmantots svins, tādējādi ievērojami atvieglojot ierīču utilizāciju.

Pateicoties daudziem mūsdienīgiem risinājumiem, X10 sērijas plazmas televizori HD Ready (TX-P50X10E, TX-P42X10E, TX-P37X1E) piedāvā līdz šim nebijušu kvalitāti šajā cenu segmentā. Tos raksturo dinamisks kontrasts 2,000,000:1 (dabiskais kontrasts – 20,000:1). Televizori ir apgādāti ar skaņas atveidošanas tehnoloģiju V-Audio Surround, kā āri ar universālām vadīšanas funkcijām VIERA Link un VIERA Image Viewer, kas ļauj viegli skatīties attēlus televizora ekrānā.

Televizoru aptuvenā mazumtirdzniecības cena paredzama:

TX-P50X10E – Ls 900;
TX-P42X10E – Ls 650;
TX-P37X10E – Ls 600.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us