Panasonic prezentē 32 un 37 collu Full HD 3D Alpha IPS LCD paneļus

Rīga, Latvija (2011. gada 10. janvārī) – kompānija Panasonic izstrādājusi jaunus 32 un 37 collu 3D LCD paneļus ar LED pretgaismu. Ierīces nodrošina industrijā ātrāko (uz 2011. gada 6. janvāri) 2 ms attēla izvērsi (scanning), lai atveidotu teicamas kvalitātes full HD 3D videomateriālus.

Full HD 3D attēlu atveidošanai nepieciešams displejs, kas var strauji apstrādāt lielu informācijas daudzumu – divas reizes ātrāk, nekā to spēj paveikt standarta full HD displeji, jo pilnas augstas izšķirtspējas attēli jāparāda pārmaiņus kreisajai un labajai acij, lai radītu pilnvērtīgu 3D pieredzi.

Panasonic IPS Alpha paneļi ir ieguvuši reputāciju visā pasaulē kā izcili LCD televizori, kas apvieno nozarē augstākā līmeņa reakcijas laiku un energoefektivitāti. Turklāt tiem ir plats skatīšanās leņķis.

[img]http://datuve/images/upload/20110110112317.jpg[/img]
Panasonic veicis nozīmīgas izmaiņas visā paneļu izstrādes procesā, sākot no to struktūras un beidzot ar izmantotajiem materiāliem ražošanas procesā, lai maksimāli izmantotu IPS Alpha paneļu iespējas. Tā, piemēram, no jauna izstrādātā Advanced Pre-Charged Driving tehnoloģija sasniegusi izvērses ātrumu 2 ms, kas ir divas reizes ātrāk nekā iepriekšējiem modeļiem.

Šajā finanšu gadā Panasonic 3D televizoru popularitāte Japānā, Eiropā un ASV ir būtiski augusi. Panasonic ar saviem 3D tālražiem iepazīstinājis vairāk nekā 80 pasaules valstis, un kompānija paredz, ka 2012. gadā pieprasījums pēc tiem augs līdz 40 miljoniem vienību. Straujo 3D televizoru izplatību ietekmē aizvien plašākais satura klāsts, ko piedāvā gan filmu ražotāji, gan arī Panasonic, laižot tirgū 3D videokameras. Turklāt pieprasījums aug ne vien uz privāto patērētāju rēķina – 3D televizorus iecienījusi arī medicīnas industrija, mārketingā strādājošie, kā arī citas komercsektora sfēras.

Ar full HD 3D televizoriem Panasonic iepazīstināja pērn, uzsākot 3D plazmas paneļu (3D PDP) tirdzniecību. PDP uzskata par īpaši piemērotu tehnoloģiju, lai atveidotu 3D attēlus, tādu īpašību kā, piemēram, lielā izmēra, attēla reakcijas laika un augstās kvalitātēs dēļ.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us