Panasonic pircējiem piedāvā septiņas HDC sērijas videokameras – HS300, HS200, TM300, SD200, HS20, TM20 un SD20

Kompānija Panasonic šogad ir būtiski palielinājusi augstas izšķirtspējas videokameru klāstu, pircējiem piedāvājot septiņus jaunus modeļus – HDC-HS300, HDC-HS200, HDC-TM300, HDC-SD200, HDC-HS20, HDC-TM20 un HDC-SD20. HS300 un TM300 ir pusprofesionālas videokameras, kas paredzētas lietotājiem ar padziļinātām zināšanām par filmēšanu un kas vēlas uzņemt izteiksmīgākus videomateriālus. Šie modeļi ļauj lietotājiem precīzāk manuāli kontrolēt tālummaiņu, fokusu, slēdža ātrumu un citus videomateriālu uzņemšanai nozīmīgus raksturlielumus. Tāpat šajās kamerās ir iestrādāts elektroniskais skatu meklētājs un pieslēgvieta mikrofonam.

Videokamerās iebūvēta 3MOS sistēma, kurā ir trīs pilnas augstas izšķirtspējās sensori, ar pasaulē lielāko* pikseļu skaitu – 9 150 000 pikseļi. Lai gan augsts pikseļu skaits padara trokšņus manāmākus, filmējot vājas gaismas apstākļos, tomēr Panasonic jaunākajos modeļos šī problēma atrisināta, izmantojot augstas jutības MOS sensorus.

anasonic kamerās iebūvētais inteliģentais automātiskais režīms, kas atvieglo filmēšanas procesu un ļauj izvairīties no nevēlamiem defektiem un kļūdām uzņemšanas procesā, ir vēl vairāk modernizēts. Jaunais inteliģentais automātiskais režīms nodrošina autofokusa izsekošanas funkciju, kas ir uzlabotā versija populārajam sejas meklēšanas režīmam. Tiklīdz lietotājs pieskaras izvēlētajam objektam skārienjutīgajā ekrānā un ieslēdz fokusu, autofokusa izsekošanas funkcija notur fokusu uz izvēlēto objektu, pat ja kamera tiek kustināta.

Kameras ļauj arī uzņemt augstvērtīgus fotoattēlus 10.6 megapikseļu rezolūcijā. Lai nodrošinātu teicamos rezultātus fotogrāfiju uzņemšanā, kameras ir aprīkotas gan ar inteliģento automātisko režīmu, gan optisko attēla stabilizētāja funkciju. Inteliģentais automātiskais režīms automātiski izvēlas vispiemērotāko bildēšanas režīmu, savukārt optiskā attēla stabilizētāja funkcija novērš roku trīcēšanas radītos defektus.

Kameras HS200 un SD200 tika izstrādātas, liekot uzsvaru uz kompaktajiem izmēriem. Pēc veiktspējas tās ir identiskas HS300 un TM300, bet tām nav pieejams elektroniskais skatu meklētājs un manuālās funkcijas.

HS20, TM20 un SD20 ir augstas izšķirtspējas videokameras, kas ir viegli operējamas un ir paredzētas cilvēkiem, kas vēlas uzņemt videomateriālus bez liekiem sarežģījumiem. HS20 ir hibrīdmodelis, kas var saglābāt uzņemto videomateriālu gan iebūvētāja 80 Gb cietajā diskā, gan SDHC/SD atmiņas kartē. TM20 aprīkots ar 16 Gb iebūvēto cieto disku, kā arī tam var pievienot SDHC/SD atmiņas karti. SD20 izmanto tikai SDHC/SD atmiņas karti, tomēr pateicoties šādai konfigurācijai tas ir vieglāks un kompaktāks nekā iepriekš minētās videokameras.

Ierīces aprīkotas ar Leica Dicomar objektīviem, kas ļauj uzņemt pilnas augstas izšķirtspējas attēlus, izmantojot sešpadsmitkārtīgu optisko tālummaiņu. Kamerās iebūvēts inteliģentais automātiskais režīms un autofokusa izsekošanas funkcija.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us