Panasonic papildinājis LUMIX G fotoaparātu klāstu

Viena no vadošajām pasaules tehnoloģiju kompānijām Panasonic papildinājusi LUMIX bezspoguļu kameru sēriju ar jaunu G Micro System tehnoloģijā balstītu maināmo objektīvu sistēmas kameru DMC-GX1.

Pateicoties izcilai izšķirtspējai, attēlu un krāsu atveidošanai, LUMIX G Micro System nodrošina augstvērtīgus fotoattēlus ar reālistiskām detaļām. Turklāt pilnībā izmantojot 16,0 megapikseļu Live MOS sensora un Venus Engine attēlu apstrādes sistēmas sniegtās priekšrocības, vāja apgaismojuma apstākļos ar maksimālo 12800 ISO jutīgumu tiek iegūti pārsteidzoši un asi augstas izšķirtspējas attēli.

[img]/images/upload/20111220133740.jpg[/img]

Jaunajai fotokamerai ir ievērojama autofokusa ātrdarbība, autofokuss darbojas ar gaismas ātrumu un aizņem vien 0,09 sekundes.* Ir palielināts arī secīgās fotografēšanas ātrums – līdz 4,2 kadriem sekundē ar 16,0 megapikseļu izšķirtspēju.

Tāpat jaunā DMC-GX1 fotokamera veic 1920 x 1080 pilnas izšķirtspējas (full HD) ierakstus ar stereoskaņu AVCHD formātā, kas pārspēj citus modeļus kompresijas efektivitātē un savietojamībā ar audio un video iekārtām attēlu atveidošanai. Video režīmā ir pieejama arī uzlabotā autofokusa sistēma, kas ietver arī praktisko pilna laika autofokusu un autofokusa kontroli, līdz ar to ikviens kameras lietotājs var viegli veikt augstas kvalitātes videoierakstus.

Līdzīgi kā citām LUMIX G Micro System kamerām, jaunās kameras ārējais dizains tika pārdomāts līdz vissīkākajai detaļai. Spraudnis kameras augšdaļā ļauj pievienot papildu kustīgu (tilt-shift) skatu meklētāju (DMW-LVF2) ar 1.4-kārtīgu palielinājumu (aptuveni 0.7x**), 1,440,000 punktu ekvivalentu, 100% skata lauku. Tagad tas savietojams ar UHS-I standartu SDXC/SDHC atmiņas kartei, tādējādi palielinot veiktspēju.

DMC-GX1 ir pieejama melnā un sudraba krāsā. Tā nodrošina ārkārtīgi ērtu fotografēšanu un funkciju klāstu, kļūstot par lielisku palīgu, kas vienmēr ir pa rokai.

*[i] Fokusēšanas laiku mēra ar LUMIX G X VARIO PZ 14-42mm / F3.5-5.6 ASPH. / POWER O.I.S (H-PS14042), mainot objektīva pozīciju no bezgalības uz 2m. Palielinājuma pozīcija atrodas plašajā galā.
** 35mm fotokameras ekvivalents [/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us