Panasonic palīdzēs izstrādāt Skolkovas “gudrās pilsētas” koncepciju Krievijā

Panasonic apstiprināja līdzdalību Skolkovas Gudrās pilsētas koncepcijas izstrādē. Panasonic kopā ar Ernst&Young, Cisco un Krievijas Zinātņu akadēmiju palīdzēs galvenajam darbuzņēmējam, uzņēmumam Cognitive Technologies, izstrādāt projektu Skolkovas Gudrai pilsētai Krievijā, netālu no Maskavas.

Plānots, ka Skolkovas inovatīvā pilsēta tiks atvērta 2014.-2015. gadā, nodrošinot ar mājokļiem aptuveni 31 000 iedzīvotāju 400 hektāru platībā. Projekts paredz izveidot Skolkovas Zinātnes un tehnoloģijas institūtu, pētījumu un attīstības centrus, izglītības objektus, mājokļus, infrastruktūru un veikalus.

Panasonic ir viens no četriem Skolkovas Gudrās pilsētas koncepcijas izstrādātājiem un apraksta eko tehnoloģijas un risinājumus, kas var nodrošināt efektīvāku Skolkovas darbību, vienlaicīgi samazinot tās ietekmi uz vidi.

“Mums ir prieks piedalīties šādā pārmaiņas nesošā projektā, kas kļūs par vienu no pasaulē vadošajiem projektiem attīstības un pētījumu jomā. Nekad vēl līdz šim mūsu vīzija par gudrām, videi draudzīgām pilsētām nav bijusi tik tuvu realizācijai Eiropā kā šobrīd, un kopā ar partneriem mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim parādīt savus sasniegumus,” sacīja Lorāns Abadī (Laurent Abadie), Panasonic Europe izpilddirektors.

Panasonic arī paziņoja, ka jau septembrī sāksies darbs pie Fudžisavas ilgtspējīgās gudrās pilsētas, kas atradīsies Japānā, 50 km uz rietumiem no Tokijas.

Jauno “eko pilsētu” paredzēts atvērt 2014. gadā, un tā nodrošinās inovatīvos pakalpojumus un energosistēmas, kas balstās Panasonic eko idejās zaļajam dzīvesveidam. Panasonic Fudžisavas ilgtspējīgās gudrās pilsētas (SST) projektā izmantos “savus kompleksos risinājumus veselai mājai, veselai ēkai un veselai pilsētai”, apvienojot enerģijas taupīšanas tehnoloģijas enerģijas ražošanā, glabāšanā un pārvaldīšanā ar drošu vidi aptuveni 1000 mājokļu. Panasonic plāno realizēt Fudžisavas projektam līdzīgus projektus arī citviet Japānā un ārzemēs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us