Panasonic izstrādā jaunu planšetdatoru ar 20 collu 4k IPS Alpha LCD paneli

Panasonic paziņo par jauna planšetdatora izstrādi, kas apgādāts ar 20 collu IPS Alpha LCD paneli, kura izšķirtspēja vairāk nekā četrkārtīgi pārsniedz pilnu augstu izšķirtspēju, kā arī augstas precizitātes digitālo pildspalvu. Jaunais planšetdators tiks izlaists tirgū jau šogad. Planšetdators bija skatāms 2013. gada Starptautiskajā sadzīves elektronikas izstādē (CES), kas notika Lasvegasā no 8. līdz 11. janvārim.

Izmantojot Panasonic visjaunāko digitālo tehnoloģiju, jaunais planšetdators rada jaunu vērtību lietotājiem, veidojot reālistiskāku un intuitīvāku darbības vidi nekā papīram vai ekrānam. Jaunajai ierīcei ir drukātu mediju funkcijas, kuras esošie personīgie plaukstdatori vai planšetdatori nespēj piedāvāt, piemēram, teicama attēla struktūras atveide, dabīgais rokraksts, kā arī mazs svars un plāns korpuss lielākai mobilitātei.

20 collu LCD panelis nodrošina “4k” izšķirtspēju (3840 x 2560 9,83 miljoni pikseļu), kas vairāk nekā divas reizes pārsniedz pilna HD (1920 x 1080) horizontālo un vertikālo izšķirtspēju un kura blīvums ir 230 pikseļi uz vienu collu. Pateicoties unikālajai attēla malu proporcijai – 15:10, ekrāns var atveidot A3 formāta papīra lapu gandrīz pilnā izmērā, kas padara jauno ierīci par ideālu laikrakstu un žurnālu satura, kā arī ilustrāciju atveidošanai tādā pašā proporcijā. Turklāt pildspalvas ievade, ar tikpat lielu izšķirtspēju kā panelim, padara iespējamu rakstīšanu ar roku. Planšetdators sver 2,4 kg, ir 10,8 mm biezs un ir viegli pārnēsājams.[/img]

[img]/images/upload/20130116231232.jpg[/img]

Iepriekš minētās funkcijas pavērs jaunas iespējas planšetdatora lietošanai. Lūk, viens piemērs par planšetdatora lietošanu redakcijas sapulcē, ka sasaukta, lai pabeigtu darbu pie jauna kataloga:

Redaktors ienāk telpā, nesot līdzi 4k planšetdatoru, noliek to uz galda un ieslēdz, lai parādītu kataloga datus redakcijas darbiniekiem rūpīgai pārlasīšanai. Kamēr viņi pārbauda katru drukāšanai sagatavotā kataloga lapu, pieskaroties skārienjutīgajam ekrānam, redaktors pieraksta norādījumus par krāsu maiņu tieši ekrānā, izmantojot digitālo pildspalvu, un nodod katalogu tipogrāfijai. Sapulce beidzas pēc tam, kad tās dalībnieki pēdējo reizi pārbauda izlabotos un izdrukātos materiālus, lai nodrošinātu, ka labojumi izdarīti pareizi.
Kā rāda šis piemērs, 4k planšetdators nodrošina intuitīvās lietošanas funkciju un ārkārtīgi augstas izšķirtspējas attēlus ar lielisku krāsu kvalitāti un plašu redzes leņķi, kas piemīt vienīgi IPS Alpha paneļiem, ieviešot vairākās biznesa nozarēs tā saucamo “ekoloģisks un gudrs” darba stilu.

Planšetdators Ir balstīts Windows 8 operētājsistēmā, kas ļauj lietotājam turpināt lietot uzticamas aplikācijas un dokumentus, kas izstrādāti uz agrāko Windows versiju bāzes. Papildus jau minētajai intuitīvajai lietošanai, ko nespēj nodrošināt citi personālie un planšetdatori, šie inovatīvie planšetdatori padara vienkāršāku vidi, kurā lietotāji var savlaicīgi attīstīt biznesa risinājumus, nepalaižot garām savā uzņēmējdarbībā nevienu iespēju.

Panasonic ir izpelnījies klientu uzticību dažādās nozarēs, piedāvājot savus izturīgos Toughbook galddatorus un Let’s Note mobilos piezīmjdatorus, kas ļāva uzlabot darbības efektivitāti un produktivitāti nelabvēlīgās darba vidēs, kur šādi IT produkti bija reti sastopami. Balstoties uz šiem sasniegumiem, Panasonic centīsies izlaist 4k planšetdatoru globālajā tirgū, lai sniegtu lietotājiem jaunās biznesa vērtības.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us