Panasonic būtiski papildinājis mājas kinozāļu sistēmu klāstu

Rīga, Latvija (2011. gada 21. februārī) – viena no pasaules vadošajām tehnoloģiju kompānijām Panasonic izstrādājusi piecas jaunas pilnas augstas izšķirtspējas (Full HD) 3D Blu-ray mājas kinozāles sistēmas, kuras nodrošina ne vien teicamu telpiskās skaņas kvalitāti, bet arī gādā par neaizmirstamu 3D attēlu, kas kopā sniedz patiesu kino apmeklējuma efektu. Jaunās ierīces atbalsta 2D formāta pārvēršanu uz 3D, bezvadu LAN iespējas, universālu iPod un iPhone pieslēgvietu, kā arī Skype savietojamību.

[img]http://datuve/images/upload/20110221130859.png[/img]
Jaunie 5.1 skaņas celiņu modeļi SC-BTT775, SC-BTT770, SC-BTT370 un SC-BTT270 sniedz patiesu skaņas baudījumu. Panasonic inženieri centušies iestrādāt tehnoloģijas, kas pilnībā ļautu atveidot īsta kinoteātra telpisko skaņu. Vēl iespaidīgāks skaņas efekts tiek panākts, jo skaļruņi tiek izvietoti ne vien horizontālā, bet arī vertikālā līnijā.

[img]http://datuve/images/upload/20110221130936.png[/img]
Ierīces aprīkotas ar modernizēto Full HD 3D atskaņošanu, tādējādi jaunās sistēmas atskaņo ne vien 3D datnes, bet var pārvērst 2D saturu 3D. Tas nozīmē, ka tagad pircējs savu 2D Blu-ray un DVD kolekciju varēs noskatīties 3D formātā.

[img]http://datuve/images/upload/20110221131015.png[/img]
SC-BTT775, SC-BTT770, SC-BTT370 un SC-BTT362 komplektā iekļauts zemfrekvenču skaļrunis, kas nodrošina spēcīgus basus, vēršot skaņu uz leju, tādēļ tā atspoguļojas un izplatās tālāk telpā.

[img]http://datuve/images/upload/20110221131042.png[/img]
Četri ekskluzīvākie modeļi atbalsta arī Skype™, kas ļauj ierīces īpašniekiem sazināties ar saviem draugiem un paziņām, neatejot no televizora. Vēl vairāk, ja cilvēks nav mājās, ierīces ieraksta ienākošos zvanus, kā arī videopastu.
Mājas kinozālēs iestrādātas HDMI izejas. Panasonic inženieri pacentušies, lai tās spētu pārraidīt HDMI signālu, pat ja tās ir izslēgtas, bet pie tām pievienotas citas ierīces.

Tā kā multivides ierīču iPod un iPhone popularitāte nemitīgi aug, tad jaunajās mājas kinozālēs iestrādāta īpašā pieslēgvieta minētajām ierīcēm, tādējādi kinozāļu lietotāji var baudīt savu iecienītāko mūziku vai videoklipus pa tiešo no iPhone. Turklāt, lietojot VIERA CAST funkciju, mājas kinozāles Jums pavēstīs pat laika prognozi.

[img]http://datuve/images/upload/20110221131107.png[/img]
Kompānija mājas kinozāļu klāstam piepulcinājusi arī modeli SC-HTB520, kuram ir īpaši izstrādāts dizains, kas lieliski iekļausies jebkurā interjerā. Tā priekšu rotā nerūsējošs spoguļveida tīklots materiāls, tādējādi daļēji skatienam paverot tā sastāvdaļas. Arī šis modelis pilnībā atbalsta 3D formātu.
Kaut arī ierīce aprīkota ar 2.1 kanālu skaņu, tomēr kinozāles sistēma spēj nodrošināt telpisko skaņu. Savukārt zemfrekvenču skaļrunis apgādāts ar bezvadu tehnoloģiju, tādējādi mājokļa skatu nebojās vadi, kas to savieno ar atskaņotāju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us