Pamācība, kā ieslēgt Facebook jauno izkārtojumu un tumšo režīmu

Kompānija piektdien paziņoja, ka Facebook vietnes tumšais režīms tagad ir pieejams globāli. Facebook bloga rakstā teikts, ka tā tagad būs globāli pieejama tīmekļa vietne, piebilstot, ka tā ir ātrāka, vieglāk lietojama un ar tumšo režīmu, kas uzliek mazāku slogu acīm.

Tumšais režīms patiešām ir jaunās versijas aktualitāte, taču atjauninājumā ir veikta vēl viena vērā ņemama pārmaiņa. Ir ieviests jauns mājaslapas izkārtojums. Ziņu plūsma ir šaurāka, atstājot abās pusēs daudz tukšas vietas. Ikonas un izvēļņu josla ir lielāka, kas ļauj viegli pārlēkt uz dažādām programmas daļām.

Tiem, kuri vēlas ieslēgt jauno dizainu un iespējot tumšo režīmu, jārīkojas šādi:

  1. Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas augšējās izvēlnes joslas beigās, lai atvērtu veco Facebook iestatījumu izvēlni.
  2. Noklikšķiniet uz Pārslēgties uz jauno Facebook (Switch to new Facebook).
  3. Noklikšķiniet uz tās pašas lejupvērstās bultiņas un pārslēdziet tumšo režīmu no izslēgta uz ieslēgtu.

Facebook mērķis ir pārorientēt galveno tīmekļa pieredzi tajās jomās, ko cilvēki izmanto visvairāk: pasākumi, grupas un ziņojumapmaiņa. Tas gluži nenozīmē, ka ziņu plūsma vairs nav aktuāla, bet Facebook vadība atzina, ka šāds koncepts – algoritmiski veidota ziņu plūsma, kas pilna ar publisku postu un ziņu lapu saturu – ir novecojis.

Cilvēki arvien vairāk pāriet uz privātām grupām un ziņojumapmaiņu, un Facebook vienīgā galvenā lietderība šobrīd ir tā, ka tas joprojām ir labākais veids, kā organizēt lielus pasākumus ar draugiem vai sazināties ar kādu, kuru pazīstat un kura kontaktinformācijas jums nav.

Jaunais Facebook atspoguļo uzņēmuma prioritātes, galveno uzmanību pievēršot jaunumu plūsmas videoklipiem (jo videoreklāmas uzņēmumam joprojām ienes daudz naudas) un ērtai piekļuvei notikumiem un grupām līdzās pārveidotajam Messenger panelim. Tā varbūt ir krasa vizuālā pārmaiņa, bet, līdz ko jaunais izkārtojums ir iepazīts, to izmantot ir daudz patīkamāk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us