Optiskais platjoslas internets darbībā

Optiskais internets, par kuru jau rakstījām iepriekš, ļauj izbaudīt daudzus interneta lietotāja priekus – filmu lejupielāde datorā 3 minūtēs, HD televīzijas strīmingu un daudz ko citu. Redakcijas e-pastā ieskrēja aicinājums ierasties uz neformālo optiskā interneta iepazīšanās pasākumu Skanstes virsotnēs, kur klātienē varēja notestēt 100Mbps optiskā platjoslas interneta pieslēgumu. Šoreiz pārbaudijām, kāds patiešām ir Lattelecom Optiskais internets darbībā, kā arī atvedām vairākas liecības par interneta ātrumiem un interesantu statistiku, kā arī fotogrāfijas.

100 Mbps Lattelecom Optiskais internets darbībā

Saskaņā ar TNS datiem, šobrīd 56% privātpersonu ir nodrošinātās ar internetu (Rīgā- 63%), un no tiem 77% izmanto tieši optisko platjoslas pieslēgumu.

100 Mbps Lattelecom Optiskā interneta kabelis

Optiskā platjoslas interneta kabelis ir tik tievs, kā mats, šajā attēlā var redzēt optiskā kabeļa salīdzinājumu ar pildpalvu.

No interneta cilvēki atteiksies tikai pēc elektrības atslēgšanas

Optiskā interneta ieviešanu netraucē krīze valstī, Izpētes kompānijas GfK CR Baltic pētījums rāda, ka finansiālu apsvērumu dēļ daudz vairāk cilvēku ir gatavi atteikties no jauna apģērba iegādes (35%), remontdarbiem (28%), žurnāliem, avīzēm, grāmatām (27%) un pat veselības aprūpes pakalpojumiem (19%), nekā no interneta un televīzijas (tikai 5%).

Visas pasākuma fotogrāfijas ir iespējams aplūkot Datuve foto albūmā, kuras fotografēja profesionāls fotogrāfs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us