Oppo izziņo 125W tehnoloģiju, kas uzlādē tālruni 20 minūtēs

Kompānija Oppo jau sen ir zināma kā ātrās uzlādes risinājumu līdere. Tā ir izstrādājusi Dash Charge sistēmas tehnoloģiju, ko izmanto, piemēram, OnePlus tālruņos. Šodien uzņēmums sper vēl vienu soli uz priekšu, paziņojot par 125 W sistēmu, kas, iespējams, ir vislabākā šajā nozarē.

Sistēma skaitļos izskatās sekojoši: 4000 mAh tālruņa akumulatoru varēs uzlādēt 20 minūtēs un līdz 41 procentam – 5 minūtēs. Ja tas tā tiešām būs, paša Oppo rekords tiks pārspēts par apmēram 10 minūtēm.

Šī jaunā tehnoloģija nav vienkārši liela strāvas adaptera izveidošana un pievienošana parastajam tālrunim – drošībai un efektivitātei pats lādētājs, kabelis un akumulators ir jāprojektē kopā. Oppo skaidro, ka tālrunis, kas vēl nav komerciāls produkts, izmantos dubultas 6C šūnas ar inovatīvu akumulatoru attiecību, savukārt lādētājam būs uzlabotas jaudas blīvuma īpašības, lai tas nebūtu pārāk liels. Tas abos kabeļa galos izmantos USB-C, (iepriekšējie Oppo lādētāji izmanto USB-A VOOC).

Oppo vēl nav paziņojuši, kurš tālrunis tiks aprīkots ar šo tehnoloģiju. Pašlaik visātrāk uzlādējamais tālrunis pasaulē ir Oppo Reno Ace, kura 4000 mAh akumulatoru ar 65W lādētāju iespējams uzlādēt aptuveni 30 minūtēs. Tehnoloģiju kompānija Vivo, kas dala īpašumtiesības ar Oppo, pagājušajā gadā paziņoja par 120 W tehnoloģiju, kas, domājams, 4000 mAh akumulatoru varēs uzlādēt 13 minūtēs, taču tā vēl ir jāiestrādā kādā tālrunī.

Par nožēlu, Oppo bezvadu uzlādes tehnoloģija attīstās ļoti lēni. Tikai šā gada sākumā tika paziņots par pirmo tālruni, kas to izmantos. Jaunā 65 W AirVOOC bezvadu tehnoloģija 4000 mAh akumulatoru var uzlādēt 30 minūšu laikā, apgalvo Oppo, kas to padara pat ātrāku par jebkuru pašreiz pieejamo vadu lādētāju.

Visbeidzot, Oppo paziņoja par pāris kompaktajiem adapteriem, kas izmanto GaN tehnoloģiju, lai samazinātu to izmēru. Ir pieejams 50 W mini SuperVOOC lādētājs, kuru Oppo salīdzina ar vizītkartes turētāja izmēru, kā arī 110 W mini zibatmiņas lādētājs, kas ir aptuveni parastā 18 W adaptera izmērā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us