Oktobra beigās Dobelē 11.reizi tiksies prāta spēļu meistari

Konstruēšanas spēlē „Rādi, ko Tu vari” jaunajiem censoņiem būs iespēja demonstrēt savas konstruēšanas prasmes trīs dažādās disciplīnās – konstruēšana pēc parauga; konstruēšana, izvēloties vienu no trim dažādiem konstrukciju foto uzņēmumiem un radoša konstruēšana bez tematiskiem ierobežojumiem. Spēle ir tapusi sadarbībā ar „VARIS Toys”, kas ražo un izplata dabīga koka rotaļlietas, lai attīstītu bērna iztēli, telpisko domāšanu, kā arī roku-acu koordināciju.

Latvijas Universitātes kausa izcīņā („Prāta Spogulis – 2011”) skolēni pierādīs sevi tādās prāta divcīņās kā dambrete (8×8) un Go (9×9). Sacensības notiks Dobeles 1.vidusskolā. Savukārt, tajā pašā laikā Dobeles Valsts ģimnāzijā notiks seminārs pedagogiem „Māci mācīties un studēt”. Seminārā ar savu pieredzi dalīsies Baltijas Līderisma asociācijas prezidents un Baltijas Jauno vadītāju skolas profesors Anatolijs Kovaļonoks, kā arī LLU profesors Ludis Pēks. Tāpat uzstāsies arī LSPA profesors Uldis Grāvītis un radošās domāšanas attīstīšanas problēmu risinājumus piedāvās Ventspils Augstskolas asociētais profesors Juris Roberts Kalniņš.

Prāta spēles „Zemgale” ir starptautisks pasākumu komplekss prāta sporta veidos un vingrinājumos, kā arī īpašā programmā mācīšanās prasmju attīstīšanai, kas norisināsies jau 11.gadu. Prāta spēļu galvenais mērķis ir rosināt iedzīvotājus, it īpaši jauniešus, paplašināt savas prasmes domāt, paaugstināt radošumu tieši ar prāta spēļu un citu prāta vingrinājumu palīdzību. Šādā veidā tiek veicināts pašvaldību atbalsts iedzīvotāju intelektuālās izaugsmes veicināšanas pasākumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us