NZXT atklāj geimeru korpusu Hades

NZXT lepni atklāj Hades, korpusu, kas nodrošina daudz progresīvu iespēju pat visprasīgākajam entuziastam. Gaisa plūsmu nodrošina pieci ventilatori (200 mm ventilators priekšā, 200 mm ventilators sānos, divi 140 mm ventilatori augšā un 120 mm ventilators aizmugurē). NZXT jau rūpnīcā iekļāvis četrus no šiem ventilatoriem, iztrūkst tikai viens 140 mm ventilators korpusa augšpusē. Korpusam līdzi nāk arī kontrolieris diviem ventilatoriem, kura jauda ir 8 W katram kanālam, tādējādi dodot lietotājiem brīvību kontrolēt gaisa plūsmas stiprumu un ventilatoru skaļumu. Korpusa priekšā atrodams displejs, kas uzrāda trīs temperatūras, tādējādi ļaujot lietotājiem uzmanīt temperatūras korpusa iekšpusē pat tad, kad korpusa durvis ir ciet. Papildus tam perforētā metāla 5,25” nišas, durvis un priekšpuses apakšdaļa ļauj gaisam korpusā viegli ieplūst.

Hades var dižoties ar īpašām paplašināšanas iespējām – tajā var ievietot deviņas 5,25” ierīces vai piecas 5,25” un četras 3,5” ierīces. Korpusā atradīsies vieta arī 300 mm garām videokartēm kā jaunajai ATI HD 5970. Izvirzījums labajā sānu panelī un [i]cable management[/i] caurumi palīdz vadu slēpšanā. Korpusam ir arī caurums, kas palīdz CPU dzeses [i]backplate[/i] ātrai nomaiņai. Papildus iespējas ir jau rūpnīcā izgriezti caurumi ūdens dzesēšanas sistēmu caurulēm, [i]solid state[/i] kronšteins, kas ļauj ievietot divus SSD, izņemams putekļu filtrs korpusa apakšā liekamajam PSU, kā arī iespējas korpusa augšpusē piestiprināt divu ventilatoru radiatoru.

[img]http://datuve/images/upload/20100101133412.jpg[/img]

[img]http://datuve/images/upload/20100101133422.jpg[/img]

„Entuziastiem un geimeriem vajadzētu būt manāmi ieinteresētiem, ņemot vērā to, kādas progresīvas dzesēšanas un kontroles iespējas piedāvā Hades,” teica Džonijs Hou, NZXT galvenais dizaineris. „Ar kaudzi iespējām nebeidzamai uzlabošanai Hades piemīt veiktspēja un ilgmūžība, pēc kā tiecas geimeri.”

Ražotāja ieteiktā cena NZXT Hades korpusam ir 89,99 ASV dolāri vai 69,99 eiro. Vairāk informācijas var atrast ražotāja [url=http://www.nzxt.com/products/hades]mājaslapā[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us