NX1000 un NX210 – pasaulē pirmās SMART kompaktsistēmas kameras ar iebūvētu WiFi savienojuma atbalstu

Samsung Electronics papildinājis NX sēriju ar divām jaunām kompaktsistēmas kamerām NX1000 un NX210. Abi modeļi ir aprīkoti ar WiFi savienojuma atbalstu, ļaujot profesionālās kvalitātes attēlus ātri un viegli izmantot interneta vidē. Jaunās NX sērijas kameras Latvijā būs pieejamas jūnija vidū. NX1000 cena Latvijā būs aptuveni 450 latu, bet NX210 maksās aptuveni 560 latu.

Jaunās Samsung NX sērijas kameras ir pilnībā savietojamas ar NX sērijas i-Function sistēmas objektīviem un aprīkotas ar 20,3 megapikseļu APS-C CMOS attēlveidošanas sensoru, kas nodrošina augstas kvalitātes krāsu attēlus. Abas kameras, kuru komplektācijā ietilpst deviņi objektīvi un profesionālā standarta aksesuāri, ir piemērotas gan pieredzējušiem profesionāļiem, gan amatieriem, kuri vēlas izmantot augstākas klases foto tehniku.

NX1000 ir ļoti kompakta un ērta fotokamera ar pievilcīgu dizainu – tā ir pieejama baltā, melnā un rozā krāsā. Kameras tehnoloģisko iespēju klāsts ir ļoti plašs – no Smart Auto 2.0 automātiskā režīma līdz pat Smart Link Hot Key funkcijai, kas ļauj pavisam vienkārši iegūt lieliskus attēlus, kurus uzreiz iespējams izmantot interneta vidē.

[img]/images/upload/20120420195142.jpg[/img]

NX210 kamerai ar metālisko korpusu ir 3 collu AMOLED ekrāns, kas ļauj izcilā kvalitātē aplūkot uzņemtos Full HD video kadrus. Pateicoties ērti pieejamajai WiFi funkcionalitātei, uzņemtos attēlus var viegli un ātri ievietot interneta vidē, bet Samsung Mobile Link funkcija ļauj tos aplūkot uz kamerai pievienota mobilā telefona vai planšetdatora. Savukārt TV Link bezvadu savienojums nodrošina fotogrāfiju un video atainojumu uz lielekrāna televizora.

Samsung NX1000 un NX210 kameru SMART funkcijas ļauj lietotājiem augšupielādēt attēlus, piemēram, Facebook vai Picasa tīmekļvietnēs vai arī nosūtīt tos draugiem un ģimenei e-pastā. Lietotājiem iespējams arī uzņemt un aplūkot iegūtos attēlus, izmantojot citas ierīces, piemēram, Samsung viedtālruni. NX kameru funkcijas ļauj fotogrāfijām pievienot mākslinieciskus akcentus arī bez datora palīdzības – ar desmit dažādu filtru efektiem un krāsu toņu funkcijām lietotājs var viegli pārveidot fotogrāfijas atbilstoši savām vēlmēm un tās publicēt, piemēram, Facebook galerijā. Abas jaunās NX sērijas kameras piedāvā arī Panorama un 3D Panorama uzņemšanas režīmus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us