Notiks Drupal platformai veltīta konference

Šī gada 7.oktobrī Rīgā otro gadu pēc kārtas norisināsies atvērtā koda sistēmai Drupal veltīta starptautiska konference DrupalCamp Baltics 2011, kur speciālisti dalīsies pieredzē un zināšanās par dažādām Drupal un biznesa attīstībai svarīgām tēmām.

DrupalCamp Baltics 2011 uzstāsies Drupal eksperti no Latvijas, Igaunijas, Slovēnijas, Somijas, Lielbritānijas un Francijas.

Konference notiks divās paralēlās sesijās, no kurām viena tiks veltīta tādām Drupal tehniskajām aktualitātēm, kā Drupal 7 priekšrocības, mobilo aplikāciju izstrādes iespējas u.c Savukārt, otrā sesija būs vērtīga un interesanta web projektu uzturētājiem, administrētājiem, mājas lapu un interneta veikalu īpašniekiem, uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem, kuriem web projekti ir līdzeklis biznesa mērķu sasniegšanā.

“Baltijas web projektu tirgus piedzīvo straujas pārmaiņas un uzņēmēji aizvien biežāk saviem web risinājumiem izvēlas atvērtā koda programmatūras, tajā skaitā Drupal. Tas izskaidrojams ar to, ka uzņēmēji plāno savas izmaksas ilgtermiņā un labprātāk izvēlas programmatūru, kuru iespējams nepārtraukti pilnveidot un attīstīt. Drupal ir tikai uzsācis savu uzvaras gājienu!”, atzīst Vesa Palmu, Mearra Finland vadītājs ar vairāk kā 10 gadu pieredzi web projektu izstrādē.

Drupal ir strauji augoša, unikāla bezmaksas atvērtā koda satura vadības sistēma, kura ir piemērota, kā nelielu mājas lapu un interneta portālu izstrādei, tā apjomīgu interneta veikalu vai uz web bāzes balstītu informācijas sistēmu būvēšanai, vienlaicīgi ietaupot uzņēmuma laika un finanšu resursus. Daži no zināmākajiem Drupal platformas izmantotājiem ir White House, CNN, Harvard, Economist, Latvijas Banka , Centrālā Statistikas pārvalde, u.c.

Konferences laikā dalībniekiem būs iespēja satikt web projektu izstrādātājus, veidot jaunas biznesa attiecības un saņemt atbildes uz jautājumiem, kā Drupal var palīdzēt radīt jaunu biznesa vērtību, lietderīgi izmantojot uzņēmuma resursus.

Konferenci organizē Mearra Latvia ar SigmaNet, Accenture, Acquia un Idynamic atbalstu.

Konference notiks Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24. Reģistrēšanās konferencei no plkst. 9.00.

Plašāka informācija par konferenci un reģistrēšanos www.drupalcamp.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us