Nokia telefoni turpmāk tiks dēvēti par Microsoft Lumia

[img] http://movilforum.com/files/2012/09/product_nokiaLumia820-920_Page.jpeg[/img]
Kompānija Microsoft šogad kļuva par mobilo telefonu ražotāja Nokia īpašnieku. Ja bijāt šo faktu palaiduši garām, tad ziniet, ka Nokia piedzīvoja finansiālas grūtības, tādēļ to šī gada aprīlī par 5,4 miljardiem eiro pārpirka ASV kompānija Microsoft, un tagad tas tiek dēvēts par Microsoft Mobile. Pārmaiņas ir jūtamas jau tagad, proti, nesen tika paziņots par tālruņu nosaukuma maiņu – zīmols Nokia turpmāk tiks aizstāts ar Microsoft Lumia.

Nokia meitasuzņēmums, kas atrodas Francijā, šo ziņu izplatīja ar sociālās vietnes Facebook palīdzību. Tas nozīmē to, ka turpmāk vairs nebūs arī zīmolu Nokia Lumia un Microsoft Phone. Šāds lēmums par pasaulē popularitāti iemantojušā vārda maiņu daudziem varētu būt pārsteigums, jo šogad noslēgtais līgums atļāva turpināt ražot telefonus ar zīmolu Nokia un Lumia vārdiem līdz pat 2024. gadam. Šis Microsoft lēmums pieliks punktu trīsdesmit gadu ilgajai Nokia mobilo telefonu ražošanas vēsturei.

Ar mobilo tālruņu tirdzniecību saistītie uzņēmumi atzina, ka nosaukuma maiņai nevajadzētu radīt problēmas vai apjukumu klientu vidū. Viņi sola parūpēties par to, lai šis fakts tiktu paziņots viegli saprotamā formā. Tas tiks darīts gan ar masu mediju starpniecību, gan arī ar laipnu klientu konsultantu palīdzību. Protams, šis nav pirmais gadījums, kad kaut kas tāds tiek darīts. Svarīgi ir apzināties, ka, mainot telefona nosaukumu, netiek mazināta tā augstā kvalitāte.

Cerams, ka nosaukuma maiņa nemulsinās klientus, jo daudzi joprojām uzskata Nokia par visuzticamāko zīmolu mobilo tālruņu ražotāju vidū. Tas ir nostiprinājis savas pozīcijas pasaules tirgū, piedāvājot iegādāties modernu produktu jau trīsdesmit gadu garumā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us