Nokia prezentē jaunos produktus “Nokia World” konferencē

Ikgadējā konferencē “Nokia World” uzņēmums Nokia prezentēja jaunu tālruņu, pakalpojumu un aksesuāru klāstu, tostarp arī pirmos Nokia tālruņus ar Windows Phone operētājsistēmu – Nokia Lumia viedtālruņus. Nokia Lumia 800 izceļas ar nepārspējamo dizainu un iekļauj labāko sociālās tīklošanas un interneta lietošanas pieredzi, kā arī lieliskas kameras iespējas. Savukārt krāsainais Nokia Lumia 710 piedāvās visas plašās Lumia viedtālruņa iespējas par pieejamu cenu.

Nokia prezentēja arī četrus jaunus mobilos tālruņus Nokia Asha 300, Nokia Asha 303, Nokia Asha 200 un Nokia Asha 201. Šie tālruņi robežu starp viedtālruņiem un vienkāršākiem mobilajiem tālruņiem padara nemanāmu, piedāvājot QWERTY tastatūru, skārienekrānu, ātru un vienkāršu pieeju internetam, integrētās sociālo tīklu iespējas, ziņapmaiņu un pasaules klases lietojumprogrammas no Nokia veikala.

“Pirms astoņiem mēnešiem mēs paziņojām par Nokia jauno stratēģiju un tagad mēs speram pirmos soļus tās īstenošanā. Mēs esam ieviesuši inovācijas visā Nokia jauno tālruņu klāstā, sākot no jaunas viedtālruņu lietošanas pieredzes līdz gudrāku mobilo tālruņu radīšanai,” stāsta Stephen Elop, Nokia prezidents un vadītājs. “Līdz ar Nokia Lumia 800 un Nokia Asha 201 mēs ieviešam jaunus un aizraujošus produktus ātrāk kā jebkad. Esmu lepns par šiem jaunajiem tālruņiem un kolēģiem, kuri tos radījuši.”

Pirmie Nokia Lumia viedtālruņi – Nokia Lumia 800 un Nokia Lumia 710

[img] /images/upload/20111028115846.jpg[/img]

Nokia Lumia 800 ir unikāla dizaina viedtālrunis izteikti košās krāsās (melnā, fuksīna rozā un debeszilā), kas nodrošina labāko socializēšanās un interneta sniegumu ar Internet Explorer 9 un integrētiem sociālajiem tīkliem. Tas ir aprīkots ar 1,4 GHz procesoru un 3,7 collu AMOLED ClearBlack displeju, kas veidots no nedaudz izliekta stikla. Nokia Lumia 800 ir 8 megapikseļu kamera ar Carl Zeiss optiku un autofokusu, kā arī HD video uzņemšanas kvalitāti, 16GB iekšējā atmiņa, kā arī iespēja bezmaksas uzglabāt attēlus un mūziku SkyDrive tiešsaistes glabātuvē līdz pat 25GB apjomā.

Viedtālrunis Nokia Lumia 710 ar maināmiem aizmugures vāciņiem un pieeju tūkstošiem lietojumprogrammu nodrošina augstu veiktspēju par pieejamu cenu. Tam ir 1,4 GHz procesors, ērtas sociālo tīklu iespējas un Internet Explorer 9 pārlūks. Nokia Lumia 701 ir pieejams baltā un melnā krāsā ar baltu, melnu, debeszilu, fuksīna rozā vai dzeltenu aizmugures vāciņu.

Abi viedtālruņi ietver Nokia lietošanas pieredzi, kas pielāgota Windows Phone platformai, iekļaujot Nokia Drive lietotni, kas nodrošina īpaši piemērotu bezmaksas autobraucēju navigāciju ar balss norādēm. Tāpat viedtālruņos pieejams Nokia mūzikas pakalpojums MixRadio. Tā ir globāla bezmaksas mūzikas straumēšanas lietojumprogramma, kas piedāvā simtiem mūzikas kanālu.

Nokia prezentēja arī tālruņa piederumus izcilam mūzikas baudījumam – divas austiņas (Nokia Purity HD Stereo austiņas un Nokia Purity Stereo Headset), kas radītas sadarbībā ar uzņēmumu Monster – vienu no līderiem augstākās kvalitātes audio produktu radīšanā. Abi ir pirmie produkti Nokia un Monster ilgtermiņa sadarbībā, kuras rezultātā paredzēts radīt vēl virkni augstākās klases audio piederumus.

Nokia Asha: jauni mobilie tālruņi

Nokia turpina piegādāt augstas kvalitātes mobilos tālruņus ar pieeju sociālajiem tīkliem un internetam, nodrošinot labāko lietošanas pieredzes un cenas balansu. Asha mobilie tālruņi ir radīti, lai nākamajam miljardam mobilo tālruņu lietotāju nodrošinātu ērtāko pieeju jaunām saziņas iespējām.

Nokia Asha 303 ir tālrunis ar QWERY tastatūru, 2,6 collu kapacitīvo skārienekrānu un metāla detaļām tā korpusā. Tālrunis aprīkots ar 1Ghz procesoru, 3G un WLAN, lai nodrošinātu ātra interneta lietošanu. Sociālie tīkli, e-pasts un tērzēšanas pakalpojumi ir viegli aktivizējami tieši no sākuma ekrāna. Tāpat Nokia Asha 303 pieejamas dažādas lietojumprogrammas, tostarp iepriekš instalētas tālrunī ir tādas lietotnes kā Angry Birds, Facebook Chat, Whatsapp un Nokia kartes Series 40 tālruņiem.

Skaistā dizaina mobilais tālrunis Nokia Asha 300 aprīkots kā ar fiziskiem taustiņiem, tā arī ar skārienekrānu. Tam ir arī jaudīgs 1Ghz procesors un 3G, lai nodrošinātu ātru pieeju internetam, sociālajiem tīkliem un e-pastam.

Nokia Asha 200 ir jaunākais divu SIM karšu tālrunis ar Easy Swap funkcionalitāti, kas nodrošina pārslēgšanos starp SIM kartēm, neizslēdzot tālruni. Nokia Asha 201 ir Nokia Asha 200 tālruņa versija ar vienu SIM karti. Tālruņi aprīkoti ar QWERTY tastatūru, integrētiem sociālajiem tīkliem, kā arī e-pasta, RenRen, Orkut un Flickr atbalstu. Nokia Asha 200 un Nokia Asha 201 atbalsta 32GB atmiņas karti un akumulatora darbību mūzikas atskaņošanas režīmā līdz pat 52 stundām.

Nokia kartes radītas, lai padarītu katru dienu labāku

Nokia prezentēja arī jaunāko Nokia karšu lietojumprogrammas versiju un atsevišķu Nokia Drive lietojumprogrammu autobraucējiem, kas paredzētas Nokia tālruņiem ar Windows Phone. Tās lietotājiem piedāvā ne tikai atrašanās vietas noteikšanu, bet arī bezmaksas navigāciju kājāmgājējiem un autobraucējiem ar balss norādēm vairāk nekā 100 valstīs. Tāpat Nokia kartes piedāvā apskatīt sabiedrisko transportu maršrutlīnijas tieši mobilajā tālrunī vairāk nekā 430 pilsētās. Nokia iepazīstināja arī ar Nokia Live View servisu, kas ļauj uzzināt vairāk informācijas par ievērojamo objektu, to vienkārši nofotografējot.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us