Nokia papildina savu viedtālruņu klāstu ar Nokia E6 un Nokia X7

Nokia iepazīstina ar diviem jauniem viedtālruņiem – biznesa viedtālruni Nokia E6 un izklaides entuziastiem paredzēto Nokia X7. Nokia E6 un Nokia X7 ir pirmie Nokia viedtālruņi, kas aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju, kurā pieejami tādi lietojamības uzlabojumi kā jauna izskata ikonas, ērtāka teksta ievade, ātrāka interneta pārlūkošana un atjauninātas Ovi Kartes.

“Ar šīm divām jaunajām ierīcēm mēs turpinām paplašināt Nokia viedtālruņu klāstu. Nokia E6 un Nokia X7 nodrošina uzlabotu un intuitīvu lietošanu, kāda drīzumā būs pieejama arī Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6-01,” saka Nokia Viedierīču tirdzniecības vadītāja Džo Hārlova (Jo Harlow). “Šīs un citas gaidāmās jaunākās Symbian ierīces un uzlabojumi turpina stiprināt Nokia pozīcijas esošo un jaunu viedtālruņu lietotāju vidū.”

[img]http://datuve/images/upload/20110412160820.jpg[/img]
Slaida dizaina biznesa viedtārlunis Nokia E6 ar pilnu QWERTY tastatūru un augstas izšķirtspējas skārienekrānu turpina Nokia E71 un Nokia E72 iesākto veiksmes gājienu. Kompaktā izmēra viedtālrunis ar stikla un nerūsējošā tērauda dizaina elementiem ir vienlīdz ērti lietojams kā ar vienu roku, tā ar abām. Nokia E6 nodrošina īpaši ilgu akumulatora darbības laiku un plašas biznesa saziņas iespējas reāllaikā ar Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile un Microsoft SharePoint.

[img]http://datuve/images/upload/20110412160733.jpg[/img]
Nokia X7 viedtālrunis ar 4 collu lielo ekrānu ir sevišķi piemērots izklaidei, piemēram, spēlēm, fotogrāfiju un HD video uzņemšanai ar 8 megapikseļu kameru, kā arī interneta pārlūkošanai. Atšķirīgā dizaina tālrunis ir veidots no augstas kvalitātes izejmateriāliem – nerūsējošā tērauda un stikla. Nokia X7 ir iepriekš uzstādītas tādas populāras spēles HD kvalitātē kā Galaxy on Fire un Asphalt 5.

[img]http://datuve/images/upload/20110412160834.jpg[/img]
Nokia E6 un Nokia X7 ir pirmie viedtālruņi, kas aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju. Tā iekļauj virkni lietojamības uzlabojumu, ieskaitot jauna izskata ikonas, uzlabotu teksta ievadi, ātrāku interneta pārlūkošanu un atjauninātas Ovi Kartes ar uzlabotu meklēšanas iespēju un jaunākajiem sabiedriskā transporta maršrutiem. Atjauninātā programmatūra nodrošina arī papildu funkcijas biznesam – uzlabotu drošību un plašākas e-pasta iespējas.

Tuvāko mēnešu laikā ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju, kas nosaukta par Symbian Anna, būs aprīkotas arī Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6-01 ierīces. Symbian Anna būs pieejama arī iepriekš iegādātiem viedtālruņiem Nokia N8, Nokia E7, Nokia C6 un Nokia C7.

Plašāka informācija par Nokia X7 un Nokia E6: http://events.nokia.com/discover-symbian

Nokia X7 un Nokia E6 Latvijā būs pieejami šī gada otrajā ceturksnī par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu LVL 300 (Nokia E6) un LVL 350 (Nokia X7).

Šobrīd Latvijā pieejami šādi jaunākie Symbian viedtālruņi:

Nokia E7. Elegantajam viedtālrunim Nokia E7 ir 4 collu AMOLED kapacitīvs skārienekrāns, kas aprīkots ar ClearBlack tehnoloģiju. Nokia E7 ir pilnā QWERTY tastatūra un trīs pielāgojami sākuma ekrāni, kas nodrošina ātru un ērtu piekļuvi plašam lietojumprogrammu klāstam. Tas atbalsta vadošo tehnoloģiju uzņēmumu, piemēram, Microsoft un IBM biznesa lietojumprogrammu lietošanu. Nokia E7 aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 450. Iegādājoties tālruni līdz 30.jūnijam, katrs viedtālruņa pircējs bez maksas saņem Nokia Bluetooth austiņu BH-218. Plašāk par Nokia E7: http://bit.ly/N-E7. Plašāk par Nokia Bluetooth austiņu BH-218: http://bit.ly/BH-218.

Nokia N8 ir izklaides viedtālrunis ar labāko tālruņa kameru pasaulē (12 Mpix), kā arī tajā ir ietvertas augstas kvalitātes biznesa funkcijas, kas ļauj ērti nokonfigurēt e-pastu, atvērt tā pielikumus, lietot kalendāru un pievienot tālrunim USB zibatmiņu. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 350. Plašāk par Nokia N8: http://bit.ly/N8_

Nokia C7 ir viens no smalkākajiem uzņēmuma viedtālruņiem, ko iecienījuši tie, kuri augstu vērtē dizainu un iespēju tālrunī lietot sociālos tīklus. Nokia C7 ir parocīgs arī darba vajadzībām – tikšanās ērti var plānot tālruņa kalendārā un e-pastu un tā pielikumus var pārskatīt arī atrodoties ārpus darba telpām. Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 300. Plašāk par Nokia C7: http://bit.ly/C7-00

Nokia C6-01 ir neliels, mūsdienīgs viedtālrunis, kas aprīkots ar 3,2 collu kapacitīvu AMOLED ekrānu ar neierobežotām skārienekrāna iespējām, kā arī Nokia ClearBlack tehnoloģiju labākai redzamībai ārtelpās. Tālrunī ir ļoti labas sociālās tīklošanas un tālruņu izklaides iespējas. Tā dizainā ir izmantots nerūsējošais tērauds un stikls. Ar Nokia C6-01 lietotājs nepārtraukti ir pieslēgts e-pastam un viņam ir iespējas lejupielādēt lietojumprogrammas un ies no Ovi Veikala. Nokia C6-01 aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena bez nodokļiem ir LVL 235. Plašāk par Nokia C6-01: http://bit.ly/Nokia_C6-01

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us