Nokia Lumia 900 un Nokia Lumia 610 viedtālruņi pieejami Latvijā

Nokia Latvija paplašina Nokia Lumia viedtālruņu klāstu, Latvijas tirgū piedāvājot viedtālruņus Nokia Lumia 900 un Nokia Lumia 610. Abi viedtālruņi darbojas ar Windows Phone operētājsistēmu un to tirdzniecība šonedēļ sākta oficiālajās tirdzniecības vietās Latvijā.

Godalgotais un pasaulē plašu atzinību guvušais Nokia Lumia 900 ir piemērots visprasīgākajiem viedtālruņu lietotājiem, savukārt Nokia Lumia 610 būs lieliska pirmā viedtālruņa izvēle.

“Nokia Lumia viedtālruņi piemēroti kā biznesa, tā privātajām vajadzībām. Papildus zvanīšanai, īsziņu sūtīšanai, interneta pārlūkošanai ar Internet Explorer 9 Mobile pārlūku, lietotāji var plānot laiku kalendārā, uzstādīt savu korporatīvo Mail for Exchange kontu vai privāto e-pastu, veidot un koplietot Word dokumentus, Excel tabulas un PowerPoint prezentācijas. Saziņa ar draugiem vai kolēģiem iespējama, lietojot sociālos tīklus Twitter, Facebook, LinkedIn vai biznesa saziņas rīku Lync,” komentē Aivars Krauklis, Nokia Latvija mobilo tālruņu tirdzniecības vadītājs. “Tāpat kā citiem Nokia viedtālruņiem, arī Nokia Lumia pieejamas Nokia kartes un bezmaksas navigācija ar balss norādēm. Tālruņa personalizēšanai lietotājs var izvēlēties sev piemērotākās lietotnes no Windows Phone Marketplace, kurā jau tagad to ir vairāk nekā 100 000.”

[b]Nokia Lumia 900[/b]

[img] /images/upload/20120627171218.jpg[/img]

Ar 4.3 collu ClearBlack AMOLED ekrānu aprīkotajam Nokia Lumia 900 ir Dual Carrier HSPA datu pārraides atbalsts, kas nodrošina datu lejupielādes ātrumu līdz 42.2 Mbps. Tam ir arī augstākā akumulatora kapacitāte, kāda ir pieejama Nokia tālruņos, kas lietotājam nodrošinās līdz pat 60h mūzikas atskaņošanas laiku.

Nokia Lumia 900 ir saņēmis vairākus apbalvojumus, tostarp arī patērētāju elektronikas izstādē CES 2012 prestižo CNET godalgu “Best of CES 2012” (Vislabākais izstādē CES 2012).

[b]Nokia Lumia 610[/b]

[img]/images/upload/20120627171416.jpg [/img]

Nokia Lumia 610 ir cenas ziņā pieejamākais Nokia Lumia viedtālrunis un sniegs lielisku pirmo pieredzi, sākot lietot viedtālruni ar Windows Phone operētājsistēmu. Tam, tāpat kā citiem Nokia Lumia viedtālruņiem, ir ērtas sociālo tīklu iespējas un interneta pārlūkošana ar Internet Explorer 9 Mobile.

Tāpat kā citos Nokia Lumia viedtālruņos (Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710), arī Nokia Lumia 900 un Nokia Lumia 610 viedtālruņos apvienotas Nokia dizaina, bezmaksas navigācijas un augstās kameras kvalitātes funkcijas ar jaunākajām Windows Phone operacionālās sistēmas iespējām, kas iekļauj izcili ērtu sociālo tīklu lietošanu un pieeju Microsoft Office 365 pakalpojumiem.
Abiem tālruņiem ir iespēja bez maksas uzglabāt attēlus, mūziku un citus failus SkyDrive tiešsaistes krātuvē līdz 7GB apjomam, savukārt papildus lietotnes Nokia Lumia tālruņiem pieejamas Windows Phone Marketplace, kas ir visstraujāk augošais lietotņu veikals pasaulē.

Nokia Lumia 900 aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir 420 LVL.
Nokia Lumia 610 aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir 170 LVL.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us