Nokia Belle programmatūras atjauninājums pieejams lejupielādei

Nokia Symbian viedtālruņiem Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01 un Nokia C7 ir pieejams programmatūras atjauninājums Nokia Belle. Atjauninājums minētajiem Nokia viedtālruņiem sniedz virkni uzlabojumu – gan jauna izskata tālruņa saskarni, gan arī ātrāku darbību un papildu funkcijas.

Nokia Belle piedāvā vēl vairāk personalizēšanas iespēju nekā līdz šim – tālrunim var uzstādīt līdz pat sešiem sākuma ekrāniem, kuros iespējams izvietot biežāk lietotās programmas un lietotnes, turklāt tiešsaistes sīkrīki veidoti ērtāk un plašāk pārskatāmi.

Jaunā un uzlabotā Nokia Belle saskarne iekļauj arī tādas jaunas funkcijas kā, piemēram, foto lietotnes ar HD kvalitātes video ierakstīšanu ar ātrumu 30 kadri sekundē un vizuāli uzlabotu interneta pārlūku, kas atbalsta augstas kvalitātes video satura pārlūkošanu. Arī tālruņa izvēlne ir ērtāk pārvaldāma, kā arī sākuma ekrānos ir pievienota jauna paziņojumu (notifications) josla. Nokia Belle iekļauj arī vairākas papildu Microsoft® lietotnes, piemēram, Lync un One Note, kas būs pieejamas bezmaksas lejupielādei drīzumā.

Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01 un Nokia C7 viedtālruņiem jauno programmatūras versiju iespējams uzstādīt ar datora starpniecību, lietojot Nokia Suite programmas jaunāko versiju (3.3)

Nokia Belle tuvāko nedēļu laikā būs pieejama arī viedtālrunim Nokia 500.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us