Nokia AC-3E un AC-3U defektīvie tīkla lādētāji tiek apmainīti pret jauniem

Paskatieties uz šo fotogrāfiju, ja Jums ir šāds Nokia mobilā telefona lādētājs, paskataties tā modeļa numuru, ja tas ir AC-3E un dodaties uz Nokia autorizētiem servisiem, kuri norādīt zemāk. Nokia šodien paziņo par tālruņu lādētāju apmaiņas programmu. Tās ietvaros klienti ir aicināti atsevišķus Nokia lādētāju modeļus, kurus ražojuši trešās puses piegādātāji, bez maksas apmainīt pret jauniem.

Rutīnas kvalitātes kontroles procesu laikā Nokia konstatēja potenciālus kvalitātes trūkumus atsevišķiem lādētājiem, kurus ražojis viens no trešās puses piegādātājiem. Šo lādētāju plastmasas korpuss var atdalīties un nonākt nost, tādējādi lādētāja iekšējās sastāvdaļas var kļūt brīvi pieejamas un, ja tās tiek aizskartas laikā, kad lādētājs ir ievietots elektrības ligzdā, pastāv elektrotraumas risks. Nokia nav informācijas par to, vai ir noticis kāds starpgadījums vai gūta trauma saistībā ar konkrētajiem lādētājiem.

Apmaiņas programmā ir iekļauts ierobežots skaits atsevišķu lādētāju modeļu, ko ražojis trešās puses piegādātājs konkrētā laika posmā. Šie lādētāju modeļi ir AC-3E un AC-3U, kas izgatavoti 2009.gadā laika posmā no 15.jūnija līdz 9.augustam, un AC-4U, kas ražots 2009.gadā laika posmā no 13.aprīļa līdz 25.oktobrim. AC-3E ir vienīgais lādētāju modelis, kas tika pārdots Eiropā; lādētāji AC-3U un AC-4U tika pārdoti Ziemeļamerikā un Latīņamerikā.

Papildu informācijai, tajā skaitā, lai uzzinātu, kā patērētāji var pārbaudīt, vai viņu ladētāji ir ietverti apmaiņas programmā, Nokia ir izveidojusi mājas lapu. Nokia klienti ir aicināti apmeklēt http://chargerexchange.nokia.com vai vietējo Nokia mājas lapu www.nokia.lv.

Nokia iesaka klientiem, kuru īpašumā ir apmaiņas programmā ietvertie lādētāji, pārtraukt tos lietot un bez maksas apmainīt pret citu lādētāju.

Autorizēto servisa centru adreses:

TSC, Rīga, Mūkusalas iela 46 vai Ģertrūdes iela 37, tel. 67805787, www.tsc.lv

Baltijas Servisa Centrs, Rīga, Brīvibas iela 201, tel. 67070520, www.servisacentrs.lv

BeeLine, Daugavpils, Viestura iela 66, tel. 29515000

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us