Nokia 808 PureView pieejams Latvijā

Nokia Latvija paziņo, ka Nokia 808 PureView viedtālrunis ar 41 megapikseļu sensoru ir pieejams Latvijas tirgū. Tas nodrošina vislabāko ar tālruni uzņemto fotoattēlu kvalitāti.

Nokia 808 PureView ir aprīkots ar labāko tālruņa fotokameru – tam ir Carl Zeiss objektīvs, 41 megapikseļu sensors un jaunā Nokia PureView tehnoloģija, kas arī tuvāko gadu laikā Nokia produktos nodrošinās augstākās klases fotogrāfiju uzņemšanas funkcijas un iespējas. Tam ir arī NFC (Near Field Communication) bezvadu tehnoloģija, kas ļauj viegli dalīties ar attēliem un video starp ierīcēm vai savienot to ar aksesuāriem (piemēram, austiņām vai Nokia Play 360° skaļruni) vienkārši pieliekot tās vienu pie otras.

Kopš Nokia PureView prezetnēšanas šī gada februārī tas ir saņēmis vairākus apbalvojumus, tostarp arī “Best Mobile Device” titulu Mobile World Congress 2012, kā arī “Best Imaging Innovation” apbalvojumu no TIPA.

“PureView tehnoloģija ir revolūcija foto un video uzņemšanas jomā viedtālruņu tirgū, un Nokia 808 PureView lietotāji varēs uzņemt līdz šim nepieredzēti labus attēlus un video ar savu tālruni,” saka Aivars Krauklis, Nokia Latvija mobilo tālruņu tirdzniecības vadītājs. “Mēs turpināsim attīstīt PureView tehnoloģiju, un arī mūsu turpmākie tālruņi ieviesīs jaunus standartus šajā jomā.”

[img]/images/upload/20120702213622.jpg[/img]

Nokia 808 PureView viedtālrunis aprīkots ar augstas izšķirtspējas 41 megapikseļu sensoru, Carl Zeiss optiku un Nokia izstrādātu pikseļu iztveršanas tehnoloģiju. Šo tehnoloģiju kombinācija nodrošina neticami asu, detalizētu attēlu uzņemšanu, lielisku kameras darbību zema apgaismojuma apstākļos un iespēju saglabāt attēlus kompaktos izmēros, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos, MMS vai pārsūtītu ar e-pasta starpniecību. Tas atbalsta arī full HD 1080p video uzņemšanu un atskaņošanu, kā arī nevainojamu skaņas ierakstīšanu, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai.

Nokia 808 PureView aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena: 425Ls

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us