No 25. – 27. martam notiek izstāde Ražots Latvijā 2010

25. – 27. martā Rīgā, Olimpiskajā Sporta centrā Grostonas ielā 6b notiks Latvijas uzņēmēju gada nozīmīgākā izstāde – gadatirgus Ražots Latvijā 2010. „Izstāde Ražots Latvijā 2010 solās būs interesantāka, nekā to varēja cerēt,” ir pārliecināts SIA Kelle Expo valdes loceklis Erlens Kelle. „Dalību izstādē pieteikuši labi pazīstami un populāri uzņēmumi, kas krīzes gadā atraduši jaunus noieta tirgus un, liekot galvas kopā, radījuši un sākuši ražot jaunus produktus, ko varēs iepazīt izstādē. Pārsteigums būs tikko dibinātu uzņēmumu parādīšanās plašajai izstādes apmeklētāju publikai.”

Interesanta solās būt Ventspils augsto tehnoloģiju parka (VATP) dalība izstādē, jo patiesībā tas ir uzņēmums – biznesa inkubators, kas izveidots augsto tehnoloģiju jomu uzņēmumu atbalstam to darbības sākuma periodā. Izstādē Ražots Latvijā 2010 savus ražojumus un pakalpojumus demonstrēs astoņas VATP firmas. To vidū SIA SensoTech, kas nodarbojas ar mobilo sakaru iekārtu izstrādi. Veikalos jau nopērkama uzņēmuma izstrādātā mazuļu uzraudzības ierīce B-phone, kas atzīta par vienu no inovatīvākajiem Latvijā 2009.gadā izstrādātajiem produktiem. B-phone ir bērnu uzraudzības ierīce, kas ziņo uz Jūsu mobilo tālruni par to, ka bērns pamodies. Tāpat uzņēmums ir pielāgojis un uzsāk piedāvāt tirgū uzraudzības ierīci mājokļa attālinātai apsargāšanai.

Izstādē dalību pieteikusi AS RD ALFA mikroelektronikas departaments, kas nodarbojas ar ļoti kvalitatīvu mikroshēmu izstrādi un sērijveida izgatavošanu aerokosmiskām vajadzībām. Galvenā firmas produkcija ir operacionālie pastiprinātāji, sprieguma komparatori, vispārēja pielietojuma rūpnieciskas nozīmes shēmas, iekārtas videosignālu pārraidei lielos attālumos pa koaksiālo kabeli un pa vīto vadu pāri.

Ko Ražots Latvijā 2010 apmeklētāji ieraudzīs?

Izstādes Ražots Latvijā 2010 apmeklētāji varēs iepazīt SIA Smart Systems Latvia, kas veic specializēto datorsistēmu, navigācijas un monitoringa iekārtu, kā arī citu mobilo un stacionāro drošības iekārtu izstrādi, ražošanu, ieviešanu un servisa apkalpošanu. Savukārt cits dalībnieks SIA ViaPro piegādā Latvijas un eksporta tirgiem zināšanas IT bāzētu biznesa vadības sistēmu ieviešanas, attīstības un uzturēšanas jomā. Viens no svarīgākajiem ViaPro darbības virzieniem ir biznesa procesu un datu integrācijas risinājumi, kas ļauj klientam būtiski optimizēt izmaksas un palielināt veiktspēju. Kā speciālu pakalpojumu ViaPro piedāvā risinājuma HelpDesk servisu, ieskaitot biznesa loģikas uzraudzību.

Ko gaidīt no izstādes Ražots Latvijā 2010?

Latvijas ražotāji demonstrēs automašīnas, dažādus jauninājumus siltumenerģijas, elektroenerģijas un resursu taupīšanai, apkures katlus, ģeotermālos siltumsūkņus un citus pašmāju izgudrojumus. Daudzi pārtikas rūpnieki piedāvās no vietējām izejvielām gatavotus dabiskus produktus – rapšu eļļu, piena konfektes un īrisus, arī kosmētiku. Būs Latvijā ražoti trikotāžas un šūtie apģērbi, parkets, iepakojums, medikamenti, rotaļlietas, roku darinājumi un cita produkcija. Izstāde garantēs labas biznesa kontaktu dibināšanas iespējas, jo ar Ārlietu ministrijas, Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras un Ekonomikas ministrijas palīdzību par izstādi informēti arī citu valstu uzņēmēji – potenciālie sadarbības partneri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us