Neraugoties uz krīzi jau vairāk kā 10 100 klientu lieto optiskā interneta pieslēgumu

Neraugoties uz krīzi valstī arvien vairāk interneta lietotāji izmanto optisko interneta pieslēgumu. Šonedēļ Lattelecom ir sasniedzis 10 100 optiskā interneta pieslēguma klientu slieksni, un šodien Jelgavā tika sveikta kliente, kas ieguvusi šo apaļo klienta numuru. Jelgavniece Nadežda Hismatullina dāvanā saņems dāvanu karti no Lattelecom veikala 100 Ls vērtībā, kā arī iespēju turpmāko pusgadu bez maksas lietot pakalpojumu Mājas komplekts VIP.

Nepilna gada laikā, kopš uzsākta optiskā tīkla izbūve un pakalpojumu pieslēguši pirmie klienti, optiskais tīkls pierādījis savu kvalitāti gan profesionāļu, gan ikdienas lietotāju vidū.

„Ir patiess gandarījums, ka nepilna gada laikā tīklam esam pievienojuši jau 10 000.klientus. Rezultāti rāda, ka mūsu stratēģiskais lēmums izbūvēt optiskās infrastruktūras tīklu, ir bijis pareizs – cilvēki jau šobrīd novērtē optiskā pieslēguma priekšrocības, un tiem 10 000 iedzīvotāju, kas to jau izvēlējušies, ar katru dienu piepulcējas arvien jauni”, skaidro Lattelecom Optikas biznesa daļas direktors Raivis Mackevičs.

Nadežda Hismatullina: „Optisko internetu lietoja draugi un paziņas, pirms neilga laika pieslēdza arī meita, līdz ar to jau iepriekš varēju izmēģināt kvalitāti. Atšķirība jau tagad, kad ir tikai 100 Mbit/s pieslēgums, ir ļoti jūtama, īpaši sazinoties caur Skype programmu, ko visvairāk izmanto dēls.”

Arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš izteica gandarījumu, ka pilsētnieki aktīvi iesaistās projektos, kas saistīti ar jauno tehnoloģiju ieviešanu. «Mūsu pilsētā interneta tehnoloģijas vienmēr ir augstu vērtētas, tāpēc esam priecīgi par jauniem projektiem, kas saistīti ar to ieviešanu. Turklāt, vienmēr esam centušies jelgavniekiem pēc iespējas vairāk pakalpojumu piedāvāt internetā, un šīs iespējas kļūst aizvien plašākas. Jelgavnieki jau sen gaidīja šo iespēju savā pilsētā un novērtē optiskā interneta priekšrocības,» tā A.Rāviņš.

Optiskā interneta lietotāji šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 50 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Novembra sākumā Lattelecom optiskajā tīklā palielināja interneta ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, kas ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā.

Šobrīd optiskajam tīklam ir pievienoti vairāk kā 100 000 dzīvokļu Rīgā, Jelgavā un Daugavpilī.

Informatīvais pielikums

Kā pieslēgt Lattecom Optisko internetu

Ja tu jau esi Lattelecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Optiskā interneta pieslēgumam internetā (ja tava adrese atrodas Optiskā interneta pieslēgumu zonā) un papildināt savu interneta pieslēgumu no Lattelecom Mājas pieslēguma uz Lattelecom Optisko internetu.

Ja tu vēl neesi Lattelecom klients tu jebkurā brīdī vari pieteikties ātrākajam internetam Latvijā ar ātrumu līdz 500Mbit/s.

Pieteikties Lattelecom Optiskam internetam

Kā pieslēgt Lattelecom Interaktīvo televīziju

Ja tu jau esi Lattecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Interaktīvās televīzijas pieslēgumam internetā un papildināt savu esošo pieslēgumu ar Lattelecom Interaktīvo televīziju un skatīties 67 populārākos TV kanālus.

Pieteikties Lattelecom Interaktīvai televīzijai

Šeit arī ir pieejama Lattelecom:

Interneta pieejamības pārbaude
Pēc telefona vai adreses

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us