NaviBotTM – intelekta un jautrības piešķiršana mājas uzkopšanas darbiem

Pēc ilgstošas izpētes un modernāko tehnoloģisko atklājumu pielietošanas Samsung Electronics, patērētāju elektronikas tirgus līderis un daudzkārt apbalvotais novators, ir lepns par iespēju globālā līmenī prezentēt savu jauno robotu putekļusūcēju NaviBotTM. Iesoļojot jaunā mājsaimniecības iekārtu laikmetā, šī mazā, bet spēcīgā iekārta ir spējīga pilnīgi autonomi pārvietoties pa visdažādākajām virsmām, nodrošinot efektīvu tīrīšanu pat uz paklājiem.

Gudrāka tīrīšana ar Visionary MappingTM sistēmu

Aprīkojumā esot Visionary MappingTM sistēmai, NaviBotTM uz priekšu virza iepriekš vēl nepieredzēta līmeņa intelekts. Iekārtas smadzenes un novatoriski inteliģento navigācijas programmatūru darbina divas procesoru mikroshēmas, ļaujot NaviBotTM jūsu mājokli redzēt un vienmēr apzināties, kur tas atrodas attiecībā pret citiem objektiem un uzlādes bāzes staciju. Visionary MappingTM sistēmas darbību nodrošina maziņa iebūvētā kamera, kas vienā sekundē uzņem 30 apkārtējās telpas attēlus. Izmantojot šos attēlus, NaviBotTM izveido virtuālu mājokļa karti, identificējot mēbeļu vai telpu dekoru atrašanās vietas. Aprēķinot ātrāko un drošāku maršrutu, NaviBotTM ir spējīgs iztīrīt mājokli maksimāli īsā laikā.

Neviens uzdevums nav par lielu. Ja ar vienu uzlādes reizi konkrētās zonas iztīrīšanai ir par maz, NaviBotTM automātiski, bez apmaldīšanās atgriežas pie uzlādes bāzes stacijas un pilnībā uzlādējas divu stundu laikā (ātrāk nekā jebkura cita pašlaik tirgū pieejamā šāda veida iekārta). Pateicoties Visionary MappingTM sistēmai, kas darbojas ar iebūvēto kameru, NaviBotTM ir spējīgs turpināt tīrīšanas procesu tieši no tā punkta, kur tas tika pārtraukts. Divas vai desmit istabas – NaviBotTM tas ir pa spēkam.

Uzticama un ērta tīrīšana ar NaviBotTM

Iekārtai katrā pusē esošās birstes palīdz sasniegt ātrāku un labāku tīrīšanas rezultātu, jo īpaši tīrot gar sienām. Papildus iekārtas aprīkojumā ietilpst Sweeping Blade uzslaucīšanas birste, kas pabeidz Power Brush birstes aizsākto darbu, tādējādi palīdzot iesūkt vēl vairāk netīrumu un putekļu. Savukārt uzlabotā dzīvnieku spalvu tīrīšanas iespēja nodrošinās to, ka jums vairs nekad nebūs jātīra iemīļotā mājdzīvnieka spalvas no sava apģērba. Birstes aizsardzības ķemme uzlabo dzīvnieku spalvu savākšanu, kā arī novērš iespēju šīm spalvām aptīties ap ātro birsti, tādējādi padarot NaviBotTM lietošanu vēl ērtāku un nodrošinot retākas nepieciešamības pēc apkopes.

NaviBotTM aprīkojumā ir 38 sensori, kas nodrošina daudz uzticamāku tīrīšanu un palīdz izvairīties no tādiem negadījumiem kā kritieniem no trepēm, spēcīgas saskriešanās ar kādu objektu vai iepīšanās vados un kabeļos.

NaviBotTM spēj viegli iekļūt sarežģītās vietās jūsu mājoklī, piemēram, zem kafijas galdiņa, tādējādi tas ir ideāli piemērots ikdienas uzkopšanai. Aprīkojuma klāstā esot 5 dažādām programmām – Auto, Punkts, Max, Malu tīrīšana vai Manuālais režīms –, NaviBotTM ir spējīgs nodrošināt tīrīšanu ar atlikto laika režīmu, tādējādi lietotāji var iztīrīt savus mājokļus, tajos pat neatrodoties.

Vēl NaviBotTM aprīkojumā ietilpst Virtual GuardTM funkcija, kas spēj istabā izveidot neredzamu aizsargrobežu, ļaujot lietotājam to izmantot divos veidos – Virtuālās sētas režīms ļauj iestatīt zonas, kuras nevajag tīrīt, piemēram, kamīna priekšu vai arī slapju vannas istabas grīdu. Savukārt Virtuālā gida režīmā iespējams iestatīt telpu tīrīšanas secību, iekārtai liekot tīrīt istabas vienu pēc otras, nevis uztvert visu pieejamo platību kā vienu lielu istabu.

Kompakts, elegants un izveicīgs – jaunais NaviBotTM robots putekļusūcējs revolucionizē mājokļa uzkopšanas iespējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us