Mobotix laidis klajā jaunu dubultkupola novērošanas kameru

Populārais drošības sistēmu ražotājs Mobotix laidis klajā jaunu, augstas izšķirtspējas novērošanas kameru Mobotix D14 DualDome, kas spēj vienlaicīgi nodrošināt gan ainavas, gan portretu fotogrāfijas funkcijas. Iespaidīga 6,2 megapikseļu izšķirtspēja, zemas uzstādīšanas un ekspluatācijas izmaksas, kā arī iespēja vienlaicīgi novērot apkārtni un uzņemt fotoportretu, raksturo jauno Mobotix kameru.

Jaunā ūdensdrošā un triecienizturīgā Mobotix D14 DualDome kamera ar 6.2 megapikseļu izšķirtspēju ir pilnveidots modeļa D12 variants. Kamerai ir divi atsevišķi pielāgojami kameru moduļi, katrs no kuriem piedāvā 3.1 megapikseļu izšķirtspēju, kā arī novērošanas leņķu daudzveidību, pateicoties iespējai apvienot abus kameras moduļus, lai veidotu vienotu attēlu. Kamera ir aprīkota ar digitālo PTZ (pan/tilt/zoom) funkciju – to iespējams kontrolēt, grozot vertikāli, horizontāli un pietuvinot attēlu. Tai nav nekādu mehāniski kustīgu detaļu.

[img]http://datuve/images/upload/20110721121141.jpg[/img]
Pateicoties tam, ka ierīce ir aprīkota ar 90° leņķa un teleobjektīviem, tā spēj vienlaicīgi gan novērot kopējo ainu, gan uzņemt portretu fotogrāfijas, piemēram, ieejas zonā ar teleobjektīva palīdzību. Abi 90° leņķa objektīvi pieļauj arī 180° skatījuma funkciju, piemēram, novērojot visu autostāvvietu no kameras, kas piestiprināta pie sienas. Turklāt, D14 var tikt izmantota arī kā nakts novērošanas kamera, jo vienu no kameras moduļiem iespējams uzstādīt krāsainu, tādējādi nodrošinot spilgtas krāsas dienas laikā, bet naktī, izmantojot melnbalto kameras moduli, iespējams iegūt augstas jutības attēlu.

[b]Integrētā datu uzglabāšana ̶ nedēļām ilgi[/b]
D14 ir aprīkota ar kustības detektoriem, kuri reaģējot var iedarbināt gan ieraksta funkciju, gan trauksmes ziņojuma izsūtīšanu caur e-pastu vai VoIP zvanu, lai nodrošinātu divvirzienu komunikāciju. Integrētā DVR sistēma spēj uzglabāt līdz 64 GB datus un veikt ierakstus nedēļām ilgi, nepieslēdzot kameru datoram. Atmiņas apjoms var arī tikt palielināts līdz pat vairākiem terabaitiem ar NAS ārējo datu nesēju palīdzību.

[img]http://datuve/images/upload/20110721121251.png[/img]
[b]Zemas uzstādīšanas izmaksas[/b]
Šai kamerai nav nepieciešama ne sildīšana ziemā, ne dzesēšana vasarā, kā rezultātā tiek sasniegts ļoti zems elektroenerģijas patēriņš – aptuveni 4 vati, izmantojot tīkla kabeli (PoE), kas nodrošina zemas darbības un rezerves nodrošinājuma izmaksas. Kamerām ir nerūsējoša tērauda korpuss un 3 mm biezs polikarbonāta kupols, nodrošinot augstu aizsardzību pret iespējamo vandalismu.

[b]Augstāka izšķirtspēja un atbalss efekta novēršana[/b]
Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, jaunais D14 piedāvā arī USB un MxBus interfeisus tādiem papildu moduļiem kā I/O, GPS vai RS232 funkcijas. Jaudīgāks kameras procesors nodrošina attēla izšķirtspēju līdz pat 6 megapikseļiem. Mikrofons un skaļrunis nodrošina atbalss efekta likvidēšanu.

[b]Bezmaksas kontroles centra programmnodrošinājums[/b]
Vispārēja ierakstīšanas un atskaņošanas programma jau ir iekļauta Mobotix D14 kamerā un ir viegli pieejama caur interneta pārlūku. Ir iespējams lietot arī bezmaksas MxCC kontroles centra programmu lielākiem projektiem, kas spēj kontrolēt līdz pat 1000 kameru, kā arī viegli pārvaldāmo MxEasy programmu mazākiem projektiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us