Microsoft Windows 7 pieejams, kā jauninājums tikai par 30 Ls

„Jauno operētājsistēmu Windows 7 Microsoft izstrādājuši, balstoties uz patērētāju vajadzību pētījumiem, izveidojot intuitīvi lietojamu, ātru un ērtu sistēmu. Tā nodrošina efektīvu failu atrašanu un pārvaldīšanu,” norāda Microsoft Latvia vadītāja Daiga Trumpe, piebilstot, ka Windows 7 būtiski uzlaboti drošības risinājumi un ieviestas tādas inovatīvas funkcijas kā Windows Media Center un Windows Touch. Visas Windows 7 versijas ietver jau instalētu Internet Explorer 8 tīmekļa pārlūku.

Tā kā tehniskās prasības datoram, lai uz tā lietotu jauno operētājsistēmu, ir mazākas nekā iepriekšējai versijai, sagaidāms, ka papildus jauno datoru pircējiem savus datorus atjaunināt ar Windows 7 izvēlēsies arī lietotu datoru īpašnieki. Mājas datoram, kuram šobrīd instalēta Windows XP vai Vista versija, atjauninājums uz Windows 7 būs pieejams par aptuveni 30 latiem.

Jaunākā Microsoft operētājsistēma Windows 7 būs pieejama 100 dažādās pasaules valodās – 70 valodās tā būs tulkota, bet 30 pasaules valodās veikts īpašs lokalizācijas process, iesaistot valodniekus un aktīvus datora lietotājus, kas meklējuši labākos lokalizācijas variantus datorterminiem. Arī Latvijā ir šo 30 valstu grupā: 6 mēnešu garumā nodarbinot vairāk nekā 50 vietējos ekspertus, tapusi Microsoft 7 lokalizētā versija.

Latvijā būs pieejamas četras Windows 7 versijas – Home Premium, Professional, Ultimate, Enterprise. Operētājsistēma iegādājama datortehnikas tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Informācija par Windows 7 Microsoft mājas lapā

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us