Microsoft Office 2010 jau mazumtirdzniecībā

Microsoft Office 2010 jau ir pieejams mazumtirdzniecībā gan Latvijā, gan vairāk kā 35 000 tirdzniecības vietās visā pasaulē un arī Microsoft mājas lapā Office.com.

Jaunā Office 2010 izstrādāta, balstoties uz pētījumiem par darba paradumu maiņu: darbs ārpus darba vietas un ārpus darba laika, vairāk tiek tērēts laiks informācijas apstrādē un biežāk strādāts ar video un skaņas datnēm. Tāpēc Office 2010 pieļauj ērtu darbu gan ar datoru, gan mobilo tālruni un interneta pārlūkprogrammām, kā arī sniedz līdz šim nebijušas iespējas vairākiem lietotājiem vienlaikus strādāt ar teksta dokumentiem, tabulām vai prezentācijām, neatkarīgi no lietotāju atrašanās vietas.

Ar Office 2010 ērtāka un efektīva informācijas apstrāde

Tirgus pētījumu kompānija Forrester ir izpētījusi, ka 84% darbinieku dažādās pasaules valstīs strādā ārpus savas darba vietas, bet 47% darbinieku strādā virsstundas. Turklāt Forrester pētījums apliecina, ka milzīgā informācijas apjoma dēļ ievērojama darba laika daļa tiek pavadīta neefektīvi – 20% no darba dienas darbinieki pavada tikai un vienīgi, lai sameklētu jau iepriekš izstrādātos dokumentus, nevis radītu jaunu saturu.

Jaunā Office 2010 programma izstrādāta, lai ļautu lietotājiem ikvienā vietā un laikā piekļūt saviem dokumentiem un vienlaicīgi rediģēt tos. Tas ir ērti ne tikai tad, ja darbinieks daudz strādā ārpus biroja, bet arī tad, ja ir vairāki darba grupas locekļi, kas nestrādā vienuviet, piemēram, atrodas dažādos birojos vai pat valstīs. Turklāt veikt izmaiņas var ne tikai no datora, bet arī tālruņa vai pat interneta pārlūkprogrammas.

Ērtāks darbs ar attēliem, video un mūzikas datnēm

Pētījuma apliecina, ka jau ceturtdaļa no informācijas, kas tiek radīta un patērēta, ir attēlus, video vai skaņas saturoša. Tāpēc Office 2010 programmas Word, PowerPoint un Excel ir papildinātas ar jaunām funkcijām ērtākai attēlu, video vai mūzikas datņu apstrādei.

Piemēram, PowerPoint 2010 un Word 2010 ir ērta attēlu un video datņu ievietošana un apstrāde, kas turklāt ļauj bez papildu programmu palīdzības saīsināt vai kā citādi apstrādāt video datnes.

Jaunums Excel programmai ir sīkdiagrammas – diagramma vienas šūnas lielumā, kas blakus tabulai dod ieskatu par apkopotajiem datiem un ļauj ērti analizēt iegūtos datus, neveltot papildus laiku diagrammu veidošanai.

Ieguldītais programmatūras iegādē sniegs atdevi pusgada laikā

Forrester pētījumā secināts, ka izdevumi, kas saistīti ar Office 2010 programmas iegādi, uzņēmumos vidēji var tikt atpelnīti 7,4 mēnešu laikā, bet trīs gadu laikā atdeve no ieguldījumiem ir trīskārša jeb vairāk nekā 300%. Tas skaidrojams ar iespējām efektīvāk apstrādāt lielu informācijas apjomu, IT administratīvo izdevumu ietaupījumu, efektīvāku un ātrāku darbinieku savstarpējo saziņu dokumentu apstrādē, mazāk ieguldītā laika, kas atvēlēts sanāksmēm, un mazāki izdevumi darbinieku ceļošanai.

Forrester pētījuma rezultāti apliecina, ka ar Microsoft Office 2010 palīdzību katrs uzņēmuma darbinieks var ietaupīt līdz pat 2 nedēļām darba laika gadā.

Par Microsoft Latvia
Microsoft Latvia izveidots 1999. gadā kā Microsoft pārstāvniecība Baltijas valstīs. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk nekā desmit gadu garumā nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Microsoft Latvijā ir aptuveni 60 zelta sertificētie partneri. Uzņēmums 10 gadu laikā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us