Microsoft Office 2007 pircējiem būs iespēja bezmaksas iegūt Office 2010

Visiem, kuri iegādājas Office 2007 no š.g. 5.marta līdz pat 30.septembrim, būs iespēja bez papildus samaksas lejupielādēt jauno [url=http://datuve/raksts/2953/Microsoft_Office_2010_Word_un_Excel_bus_bez_maksas/]Office 2010 [/url], kad tas būs pieejams – no 2010.gada jūnija. Šī iespēja būs pieejama Office versijām 23 plašāk lietotajās pasaules valodās, tai skaitā – angļu un krievu valodā.

Microsoft piedāvā saviem klientiem tā saucamo tehnoloģiju garantiju, kas ļauj visiem, kas iegādāsies Office 2007 no 5.marta līdz 30.septembrim pasaules plašāk lietotajās valodās, bez maksas lejupielādēt jauno Office 2010, tikko tas būs pieejams tirgū – no 2010.gada jūnija. Tāpēc tiem, kuri vēl atliek Office programmatūras iegādi, lai sagaidītu jauno versiju vasarā, ir iespēja jau tagad droši iegādāties Office 2007 un iegūt garantētu iespēju to atjaunināt ar jauno Office 2010.

„Ar šo mēs apsolām lietotājiem, ka, šobrīd iegādājoties programmatūru, to būs iespējams bez maksas atjaunināt uz Office 2010. Tādu pašu modeli esam piedāvājuši jau agrāk, lai lietotāji nebūtu spiesti atlikt produkta iegādi, bet sākt lietot jau tagad”, skaidro Daiga Trumpe, Microsoft Latvia vadītāja.

Lai iegūtu iespēju bez maksas atjaunināt Office 2007, nepieciešams:

• Iegādāties un aktivizēt Office 2007 no š.g 5.marta līdz 30.septembrim kādā no 23 norādītajām valodām, tai skaitā – angļu, vācu, krievu, franču, poļu, zviedru, itāļu u.c.
• Izveidot Windows Live ID kontu (ja tāds vēl nav izveidots),
• Lejupielādēt atjauninājumu līdz 2010.gada 31.oktobrim [url=http://www.office.com/techg] www.office.com/techg[/url].

Lai iegūtu papildus informāciju par tehnoloģiju garantiju un Office 2010, ienāciet mājas lapā [url=http://www.office.com/techg] www.office.com/techg[/url], kur varat arī piereģistrēties uz atgādinājuma e-pasta saņemšanu, kad Office 2010 kļūs pieejams lejupielādei.

Microsoft arī paziņojis, ka Office 2010 izstrāde norit pēc paredzētā grafika un tiks nodota ražošanā jau aprīlī.
Mazumtirdzniecībā Office 2010 būs pieejama tiešsaistē un veikalu plauktos no š.g. jūnija. Līdz tam visi var iegūt Office 2010 Beta versiju mājas lapā [url=http://www.office.com/beta] www.office.com/beta[/url].

Par Microsoft Latvia

Microsoft Latvia izveidots 1999. gadā kā Microsoft pārstāvniecība Baltijas valstīs. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk nekā desmit gadu garumā nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Microsoft Latvijā ir aptuveni 60 zelta sertificētie partneri. Uzņēmums 10 gadu laikā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us