Microsoft nosūta ražošanai Windows 7 un Windows Server 2008 R2 pirmās servisa pakas

9.februāra vakarā Microsoft nosūta ražošanai pirmo servisa paku (SP1) gan Windows 7, gan Windows Server 2008 R2 operētājsistēmai. Šīs servisa pakas būs pieejamas vispārējai lietošanai 22. februārī.

Windows Server 2008 R2 servisa paka ietver jaunas darbvirsmas virtualizācijas iespējas. Microsoft RemoteFX ļauj efektīvāk izmantot virtualizētus grafiskos resursus un kodekus. Dynamic Memory ir jauna atmiņas pārvaldības iespēja, kas uzlabo sistēmas darbību un atvieglo IT administratoru darbu. Virtualizācija ir ļoti būtisks elements mākoņskaitļošanā, tāpēc Microsoft piedāvā pilnībā integrētus serveru, virtualizācijas un pārvaldības risinājumus, kas klientiem jau šobrīd ļauj veidot savu privāto mākoni.

Windows 7 pirmā servisa paka ietver nelielus pilnveidojumus lietotājiem un IT profesionāļiem, iekļaujot līdzšinējos Windows Update papildinājumus un lietotāju ieteikumus. Nozares analītiķi iesaka neatlikt Windows 7 ieviešanu un negaidīt SP1 pieejamību, jo tā, galvenokārt, domāta, lai atbalstītu Windows Server 2008 R2 SP1 virtualizācijas uzlabojumus.

Windows Server 2008 R2 pirmā servisa paka būs pieejama lejupielādei Microsoft OEM partneriem un servisa pakas beta versijas testētājiem šī gada 9. februārī. TechNet un MSDN lietotājiem, kā arī lietotājiem, kas iegādājas apjoma licences (Volume Licensing Customers) SP1 būs pieejams 16. februārī, bet visiem pārējiem lietotājiem 22. februārī, izmantojot Microsoft Download Center un Windows Update

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us