Microsoft laiž klajā jaunu lietotni – Family Safety

Microsoft laiduši klajā jaunu lietotni ar nosaukumu ‘Family Safety’, kas pieejama gan iOS, gan Android operētājsistēmā. Jaunā lietotne ir paredzēta, lai ļautu ģimenēm pārvaldīt ekrānu un aplikāciju lietošanas laiku. Vecāki var izmantot ‘ģimenes drošības’ lietotni, lai saņemtu pārskatus par aplikāciju izmantošanas un kopējo ekrāna izmantošanas laiku un pat iestatīt lietotņu laika ierobežojumus ar iespēju bērniem pieprasīt papildu laiku, ko pavadīt pie ierīcēm.

Microsoft ‘Family Safety’ tiek sinhronizēts ar Windows, Xbox un Android, tādējādi spēļu un lietotņu laika ierobežojumi tiks sinhronizēti ar vairākām ierīcēm. Tas neļauj bērniem mainīties ar ierīcēm, ar domu, iegūt vēl dažas papildu stundas, lai paspēlētu, piemēram, Minecraft vai Fortnite. Atsevišķas lietotnes var arī pilnībā tikt bloķētas.

https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/LPUWg44NPUZY9j0Q-1n7Fh1f--k=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/20537472/FS_flow_Content_Filters__Embargo_9am_PT_7.28.gif

Microsoft ir pievienojis arī tīmekļa un meklēšanas filtrus, lai nodrošinātu bērniem drošu tīmekļa pārlūkošanu. Šie filtri darbojas Microsoft Edge pārlūkā Windows, Xbox un Android ierīcēs. Lielākā daļa šo ekrāna laika un dažāda satura filtru ir pieejami tikai Android mobilajām ierīcēm, taču Microsoft apgalvo, ka strādā pie tā, lai tie būtu pieejami arī iPhone lietotājiem. Ir pat iespēja apturēt dažādus tiešsaistes pirkumus, kas var tikt veikti nejauši. Tas tiek panākts, nosūtot pirkuma pieprasījumu uz norādīto e-pastu.

Family Safety’ var izmantot arī atrašanās vietas apmaiņai starp ģimenes locekļiem. Opcija ļauj vienlaicīgi redzēt vairāku ģimenes locekļu atrašanās vietu. Tiek plānots pievienot arī paziņojumus par ģimenes locekļu ierašanos vai došanos prom no kādas vietas, taču tā būs papildu iespēja Microsoft 365 abonentiem.

https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/_GrEs0EBIgvitQ8HbJFc9KnCXlc=/1200x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/20537473/FS_flow_Location_Sharing___Embargo_9am_PT_7.28.gif

Microsoft 365 abonentiem būs pieejama arī jauna ‘drošas braukšanas’ funkcija. Tā ir izstrādāta, lai palīdzētu cilvēkiem veidot labākus braukšanas paradumus. Microsoft neatklāj, kad šī funkcija būs pieejama, un tā būs pieejama tikai ASV, Lielbritānijā, Austrālijā un Kanādā.

Microsoft ‘Family Safety‘ lietotne pieejama šeit: Google Play veikalā un Apple App veikalā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us