Microsoft integrē Android lietotnes operētājsistēmā Windows 10

Tagad Microsoft ļauj Windows 10 lietotājiem palaist personālajos datoros arī Android lietotnes. Tā ir daļa no jaunas funkcijas, kas pieejama aplikācijā ‘Your Phone‘, un tā ir pieejama Windows 10 testētājiem. Tagad Microsoft ‘Your Phone‘ lietotnē ir iespējams piekļūt Android lietotņu sarakstam un atbilstoši palaist šīs mobilās lietotnes no personālā datora. Palaižot, tās darbosies atsevišķā datora logā, paralēli jūsu tālruņa lietotnēm.

Šis jaunais Android lietotnes atbalsts arī ļauj Windows 10 lietotājiem veikt vairākas paralēlas darbības ar citām Windows lietotnēm, izmantojot ‘Alt+tab’ atbalstu. Šīs Android lietotnes būs iespējams arī piespraust Windows 10 uzdevumjoslai vai ‘Start menu’’ izvēlnei. Iespēja palaist lietotnes tieši no ‘Your Phone‘ aplikācijas nozīmē, ka būs iespējams piespraust savas iecienītās Android lietotnes uzdevumjoslai un palaist tās tā, it kā tās būtu parastas Windows lietotnes.

Android aplikācijas tiek palaistas caur Windows 10 datoru

Tomēr ne visas Android lietotnes pašreiz darbojas ar šo jauno ‘Your Phone‘ funkciju. Microsoft brīdina, ka dažiem lietotājiem var tikt bloķēta iespēja pārraidīt uz citiem ekrāniem – tā vietā var parādīties melns ekrāns. Pagaidām dažas lietotnes un spēles var nereaģēt arī uz tastatūru vai peli.

Ja jūs interesē izmēģināt jauno ‘Your Phone‘ aplikācijas funkciju, jums būs nepieciešama Samsung ierīce. Microsoft ir pievienojuši visu atbalstīto Android ierīču sarakstu, taču šobrīd tie burtiski ir tikai Samsung tālruņi. Jums būs jāpieslēdzas arī Windows Insider testēšanai. Varat izvēlēties ‘Release Preview’ versiju, lai izvairītos no pilnīgi visas Windows 10 versijas testēšanas, un tas nodrošinās piekļuvi ‘Your Phone‘ lietotnes priekšskatījumam pirms tā tiek ieviesta publiskai pieejai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us