Microsoft Build šogad norisināsies tiešsaistē un bez maksas

Microsoft atvēris bezmaksas reģistrēšanos Build 2020 izstrādātāju pasākumam. Tas ir viens no Microsoft gada lielākajiem notikumiem, taču programmatūras veidotāji šoreiz rīkojas citādi. Koronavīrusa pandēmija ir likusi korporācijai Microsoft pilnībā pārdomāt šī notikuma gaitu, bet tā vietā, lai to atceltu, šogad tiek piedāvāta iespēja reģistrēties tiešsaistē.

Tas nozīmē, ka izstrādātājiem ierastās $2,395 ieejas maksas vietā šogad būs pieejams bezmaksas saturs. Microsoft saglabā dažas no savām tradicionālajām vērtībām, sākot ar vadītāja Satja Nadella (Satya Nadella) uzstāšanos. 48 stundu semināri šogad notiks pat Twitch servisā.

Lai gan pasākumā parasti tiek paziņoti vairāki Microsoft jaunumi, uzņēmums šoreiz savus plānus ir mainījis. Atklāšanas uzstāšanās būs daudz īsāka, un Microsoft galvenais programmu vadītājs Skots Hanselmans (Scott Hanselman) izlaidīs pirmo sesiju. Sagaidāma Džūlijas Vaitas (Julia White), Skota Gutrija (Scott Guthrie), Panosa Paneja (Panos Panay), Kevina Skota (Kevin Scott), Raješa Jha (Rajesh Jha), Marka Russinoviča (Mark Russinovich) un vēl daudzu citu uzstāšanās.

Tas nav Build, kuru mēs cerējām pasniegt, bet tas būs īpašs,” saka Hanselmans. “Mēs nevaram vien sagaidīt, kad apvienosim mūsu izstrādātāju kopienu, lai mācītos un kodētu kopā.” Build 2020 būs 48 stundu virtuāls pasākums, kas sāksies 19. maijā plkst. 18:00. Visas sesijas, sarunas un demonstrācijas tiks rīkotas vairākās laika joslās, un būs pieejamas programmas Q&A sesijas un interaktīvas raidījumu daļas.

Mēs esam apņēmušies atbalstīt izstrādātājus ar rentablām, efektīvām inovācijām, kas padara cilvēku dzīvi vieglāku un labāku, it īpaši šajos neskaidrajos laikos,” tā Hanselmans. Tā kā korporācija Microsoft ir pārorientējusi pasākumu tikai uz izstrādātājiem, sagaidāmi paziņojumi par jaunumiem, kas galvenokārt ir vērsti uz izstrādātājiem. Mēs neceram daudz dzirdēt par Windows 10X,  jo Microsoft pandēmijas laikā ir mainījusi prioritātes.

Build norisināsies no 19. līdz 21. maijam, un pasākumam bez maksas var piereģistrēties mybuild.microsoft.com mājaslapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us