Microsoft atliek Windows 10 un vecāku versiju atbalsta beigu datumus

Korporācija Microsoft izsniegusi papildu sešu mēnešu atbalstu dažām vecākām Windows versijām. Programmatūras gigants strādā ar uzņēmumiem, kurus arī ir ietekmējusi koronavīrusa pandēmija, tādēļ tā atlikusi datumu, kad tiks pārtraukts operētājsistēmas atbalsts. Tas galvenokārt ietekmēs Windows 10 versijas lietotājus.

Microsoft ir nopietni saistīta ar klientiem visā pasaulē, kurus ietekmē pašreizējais sabiedrības veselības stāvoklis,” teikts Microsoft paziņojumā. “Kā globālās sabiedrības loceklis mēs vēlamies palīdzēt mazināt stresu, ar ko šobrīd saskaras mūsu klienti.”

Microsoft šodien plānoja pārtraukt atbalstu Windows 10, versijai 1709 (Enterprise, Education, IoT Enterprise), bet tagad tas ir pagarināts līdz 13. oktobrim. Windows 10 versijai 1809 (Home, Pro, Pro Education, Pro for Workstations, IoT Core) atbalstu bija plānots izbeigt 12. maijā. Microsoft to ir pagarinājis līdz 10. novembrim.

Atbalsts Windows Server versijai 1809, Configuration Manager versijai 1810, SharePoint Server 2010, SharePoint Foundation 2010 un Project Server 2010 arī tiek pagarināts par aptuveni sešiem mēnešiem. Microsoft neplāno mainīt Office 2010, Project 2010, Office 2016 atbalsta beigšanās datumus priekš Mac kā arī Office 2013.

Paplašinājumi būs liels atvieglojums daudziem IT administratoriem, kuri pandēmijas laikā attālināti atbalsta darba ņēmējus. Tas nozīmē, ka nākamo sešu mēnešu laikā šīm vecākajām Windows versijām joprojām tiks izsniegti papildinājumi un drošības atjauninājumi. Korporācija Microsoft atzīst, ka, situācijai attīstoties, uzņēmums turpinās uzklausīt klientus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us