Logitech piesaka daudzskārienu klēpjdatoru paliktni

Šodien Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) izziņoja Logitech® Touch Lapdesk N600 – klēpjdatoru paliktni ar lielu skārienpaliktni, ar kuru vieglāk kā jebkad, pārlūkojot tīmekli, norādīt, ritināt un vilkt.

“Esam redzējuši cilvēkus, kas lieto visu – no spilveniem līdz mājdzīvniekiem, lai pasargātu klēpi no klēpjdatora radītā karstuma, ” sacīja Denis Pavillards, Logitech klēpjdatoru piederumu produktu mārketinga viceprezidents. “Mūsu klēpjdatoru paliktņi ir efektīvāki un ar daudzskārienu skārienpaliktni jūs iegūstat pievienoto spēju daudz vieglāk pārvietoties pa datora saturu, nepievienojot citas ārējās ierīces.”

[img]http://datuve/images/upload/20110608120752.jpg[/img]
Logitech Touch Lapdesk N600 ir 5 collu, izbīdāms skārienpaliktnis ar daudzskārienu naviģēšanu. Jūs pārvietojat kursoru ar vienu pirkstu, varat ritināt, izmantojot divus un vilkt caur lapām vai attēliem ar trijiem pirkstiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110608120903.jpg[/img]
Daudzslāņu, no karstuma pasargājoša konstrukcija pasargā jūs no klēpjdatora karstuma, tādejādi varat strādāt vēsā komfortā un neslīdošā virsma notur klēpjdatoru savā vietā. Lai sāktu darbu, tikai pievienojiet nelielo Logitech Unifying uztvērēju USB pieslēgvietā. Logitech jaunākajam klēpjdatoru paliktnim ir līdz sešu mēnešu baterijas darbības laiks.

[img]http://datuve/images/upload/20110608120945.jpg[/img]
[b]Cena un pieejamība[/b]
Sagaidāms, ka Logitech Touch Lapdesk N600 būs nopērkams jau jūnijā par € 69.99.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us