Logitech Optical Gaming Mouse G400

Šodien Logitech paziņoja par jaunāko peli datorspēlēm – Logitech Optical Gaming Mouse G400. Tā nomainīs MX518 – Logitech populārāko peli datorspēlēm.

“Kad mēs sākām darbu pie Optical Gaming Mouse G400, mums prātā bija tikai viena doma – paņemt labāko no MX518 un padarīt to vēl labāku. Bijām piesardzīgi, lai neizjauktu formu, pogu izvietojumu vai leģendāro izturību, pie kā gadu gaitā bija pieraduši miljoniem pircēju. Mēs tikai vēlējāmies, lai leģendārā FPS pele datorspēlēm strādātu vēl labāk,” atklāja Logitech vispasaules produktu mārketinga vadītājs Kriss Pate.

Lai to paveiktu, peles 1800 DPI sensors tika aizvietots ar augstākas izšķirtspējas 3600 DPI versiju. Pateicoties tam, ir iespējams veikt liela ātruma pagriezienus bez plašiem rokas vēzieniem vai zaudēt precizitāti, palielinot kursora ātrumu Windows kontrolpanelī. DPI līmeņus tāpat ir iespējams regulēt spēles gaitā (400, 800, 1800 un tagad arī 3600 DPI), tam nav nepieciešama programmatūra.

[img]http://datuve/images/upload/20110609154746.png[/img]
Ziņojumu skaits ir palielināts no 125 līdz 1000 ziņojumiem sekundē. Tas ir maksimālais ātrums, ko USB spēj apstrādāt, un tas nozīmē, ka visas kustības un pogu klikšķi dators interpretē tik tuvu realitātei, tik vien tas iespējams, tādejādi nekad nav nekāda kavēšanās starp tavu roku kustībām un to, ko redzi ekrānā. Lai peli būtu pārvietot vēl vieglāk, ir nomainīts USB kabelis, padarot to plānāku un par 25% vieglāku.

Pēdējā lielā izmaiņa ir programmatūra papildu pogu programmēšanai. Lai gan pele jau lieliski darbojas uzreiz bez programmatūras, daudziem lietotājiem patīk konkurētspēja, ko sniedz pogu un izsekošanas konfigurēšanas potenciālās iespējas. Tādēļ Optical Gaming Mouse G400 izmanto to pašu programmatūru, ko izmanto, lai programmētu G-sērijas tastatūras – tādejādi varat izveidot makrokomandu vienreiz un lietot to vai nu uz savas G-sērijas tastatūras vai Optical Gaming Mouse G400 peles. Šī izmaiņa dod G400 lietotājiem pieeju Logitech Gaming Software viegli lietojamajai velc un nomet saskarnei, kā arī automātiskai spēļu noteikšanai. Logitech Gaming Software v8.0 ir profili 210 spēlēm un jaunu profilu radīšana spēlēm, kas nav sarakstā, ir ātra un viegla.

[img]http://datuve/images/upload/20110609154808.png[/img]
Logitech Optical Gaming Mouse G400 būs nopērkama no jūlija vidus.
Papildu informācijai apmeklējiet:
[url=http://www.logitech.com/en-us/gaming/mice-keyboard-combos/devices/optical-gaming-mouse-g400]http://www.logitech.com/en-us/gaming/mice-keyboard-combos/devices/optical-gaming-mouse-g400[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us