Logitech neļauj tavam klēpjdatoram pārkarst

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) iepazīstina ar enerģiju efektīvi izmantojošo Logitech® Cooling Pad N200, kas padara klēpjdatora lietošanu ērtāku jebkur – dīvānā, gultā vai pat uz grīdas.

Logitech Cooling Pad N200 nodrošina savā klasē labāko dzesēšanu, pateicoties tā praktiski klusajam ventilatoram ar lielu režģi. Gaisa cirkulācija no aizmugures un malas nodrošina vienmērīgu un brīvu ventilāciju. Ar diviem ventilatora ātrumiem, kā arī izslēgšanas slēdzi varat piemērot gaisa cirkulāciju savām vajadzībām, vai izlēgt to pavisam. Ventilators darbojas caur USB, tas ir kontruēts, lai tam būtu minimāla ietekme uz datora akumulatoru.

[img]http://datuve/images/upload/20110627172847.png[/img]
“Logitech Cooling Pad N200 ir lielisks klēpjdatoru piederums,” atzīst Logitech menedžeris Latvijā Eduards Zeps. “Klēpjdatori var pārkarst uz nelīdzenām virsmām vai bez pienācīgas ventilācijas. Logitech Cooling Pad N200 atrisina šo problēmu, ļaujot klēpjdatoriem palikt vēsiem, lai arī kur jūs tos lietotu.” Turklāt Logitech Cooling Pad N200 vieglā un plānā konstrukcija ļauj to viegli pārnēsāt no vienas istabas uz otru, savukārt piemērota priekšējā mala neļauj jūsu klēpjdatoram noslīdēt.

[b]Cena un pieejamība[/b]
Sagaidāms, ka Logitech Cooling Pad N200 būs nopērkams no jūlija par €39.99. Lai uzzinātu vairāk par Logitech Cooling Pad N200, lūdzu apmeklējiet www.logitech.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us