Logitech izziņo mājas kinozāles kvalitātes telpiskās skaņas skaļruņus

Šodien Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) paziņoja par Logitech® telpiskās skaņas skaļruņiem Z906, ar kuriem saklausīsit katru detaļu filmās, spēlēs un mūzikā. Logitech telpiskās skaņas skaļruņiem Z906 ir THX® sertifikācija, tiem ir 500 vatu (RMS) jauda, kas nodrošina kinozāles kvalitātes skaņu jūsu dzīvojamajā istabā.

“Priecājamies piedāvāt pircējiem pēcteci mūsu atzinīgi novērtētajai Logitech® Z-5500 Digital 5.1 skaļruņu sistēmai,” sacīja Logitech audio nodaļas vadītājs Marks Šneiders. “Logitech telpiskās skaņas skaļruņi Z906 ir loģiska telpiskās skaņas skaļruņu evolūcija, un esam droši, ka tie kļūs par neatņemamu dzīvojamās istabas sastāvdaļu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110309113618.jpg[/img]
Jaudīga skaņa — 500 vatu, THX sertifikācija
Logitech telpiskās skaņas skaļruņiem ir 500 vatu (RMS) jauda, kas nodrošina jaudīgu skaņu, kas var satricināt jūsu māju. Logitech jaunākajiem skaļruņiem ir augsti veiktspējas standarti, lai iegūtu THX sertifikāciju, tādejādi varat būt drošs, ka jūsu izklaide skanēs tā, kā tas bija iecerēts.

Filmām ar Dolby® digital vai DTS TM skaņu iebūvētā 5.1 ciparu dekodēšana nodrošina detalizētu telpisko skaņu — no pūļa aurošanas līdz pat pakāpieniem aiz jums. Ja jums patīk satricināt māju ar basiem, zemo frekvenču skaļrunis no sāniem dod 165 vatus tīru basu bez izkropļojumiem. Logitech telpiskās skaņas skaļruņi pārveido divkanālu stereo “iegremdējošā” telpiskā skaņā.

[img]http://datuve/images/upload/20110309113640.jpg[/img]
Veidoti dzīvojamajai istabai — var pieslēgt līdz pat sešām audio ierīcēm
Logitech® telpiskās skaņas skaļruņi Z906 ne tikai labi skan, tie iederēsies jūsu esošajā dzīvojamās istabas iekārtojumā. Varat vienlaicīgi pieslēgt līdz pat sešām audio ierīcēm — TV, DVD, DVR, Blu-Ray™, Xbox 360®, PLAYSTATION®3, Wii™, iPod® un PC vai Mac® klēpjdatoru. Viegli novietojamā vadības konsole ar viegli nolasāmo ekrānu labi saderēsies ar jūsu mājas izklaides sistēmu.

Jūsu ērtībām bezvadu pults ļauj vadīt klausīšanos, nepieceļoties no dīvāna. Pie sienas stiprināmi satelītskaļruņi pārveido jebkuru istabu mājas kinozālē.

Cena un pieejamība
Paredzams, ka Logitech telpiskās skaņas skaļruņi Z906 būs nopērkami jau martā par €349. Apmeklējiet www.logitech.com papildu informācijai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us