Logitech izziņo Logitech® Mini Boombox

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) izziņo Logitech® Mini Boombox, kompaktu skaņas sistēmu mūzikai, filmām, spēlēm un zvaniem, ko viegli savienot ar viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām Bluetooth® ierīcēm.
Lai arī Logitech Mini Boombox ir neliela ierīce, tā var lepoties ar lielisku sniegumu. Tai ir speciāli konstruēta akustika, kas ļauj jums baudīt lielisku skaņu ar uzlabotām zemajām frekvencēm, savukārt ērts skaļrunis ar iebūvētu mikrofonu ļauj veikt skaidrus zvanus birojā, mašīnā vai pagalmā. Tā ir lieliska ierīce tālruņa zvaniem vai videotērzēšanai – vienam vai vairākiem kopā.
“Logitech Mini Boombox ir lielisks papildinājums mūsu planšetdatoru piederumu klāstam,” sacīja Azmata Ali, Logitech planšetdatoru un mobilo produktu viceprezidents. “Mūsdienās, kad mobilās ierīces ir arī kinoteātri, koncertu skatuves, spēļu konsoles un konferenču centri, cilvēki vēlas arī līdzvērtīgu skaņas kvalitāti.”

Logitech Mini Boombox viegli savienot ar populārākajiem viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth® Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) un darbojas ar tālruņiem, kas atbalsta Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5). Tam ir iebūvēts akumulators, ko lādēt ar USB, tādejādi jums nevajag uztraukties par bateriju nomaiņu. Skaļrunis darbojas līdz pat 10 stundām, atkarībā no lietošanas un darbības vides. Tas ir pietiekami, lai atskaņotu visus savas mīļākos dziesmu sarakstus vai visu nakti pļāpātu pa tālruni. Skārienvadības paneli ar aizmugurgaismojumu viegli vadīt gan dienā, gan naktī.

Cena un pieejamība

Sagaidāms, ka Logitech Mini Boombox būs nopērkams no novembra beigām par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu Ls 56.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us