Logitech izziņo kompaktu bezvadu tastatūru

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) paziņo par Logitech® bezvadu tastatūru K360, ērtu un nelielu tastatūru, kas ļauj jums ērtāk strādāt ar jūsu klēpjdatoru vai tīmekļdatoru ar jau pierasto izkārtojumu. Ar vietu taupošo konstrukciju, Logitech bezvadu tastatūra K360 ir apmēram par 20% mazāka nekā standarta tastatūra.

“Logitech izprot mūsdienu piezīmjdatoru un tīmekļdatoru tastatūru ierobežojumus. Mūsu jaunākā tastatūra dod pircējiem vietu izvērsties, izmantojot jau pazīstamās konstrukcijas ērtības un neupurējot kompaktumu vai lietošanas ērtumu,” sacīja Thibauld Nolfs, Logitech tastatūru Eiropas produktu menedžeris. “Logitech bezvadu tastatūru K360 ir viegli uzstādīt un tai ir gadiem ilgs baterijas darbības laiks, savukārt tās interneta un multivides taustiņi ļauj viegli vadīt izklaidi ar vienu pieskārienu.”

Logitech bezvadu tastatūrai K360 atkarībā no lietošanas ir trīs gadu baterijas darbības laiks, tās automātiskā iestatīšana prasa vien sekundes. Logitech uzlabotais 2.4 GHz bezvadu savienojums nodrošina vada savienojuma uzticamību ar bezvadu ērtībām un brīvību.

[img]http://datuve/images/upload/20110808172426.jpg[/img]
Nelielais Logitech Unifying uztvērējs ir tik mazs, ka to var atstāt klēpjdatorā, kad pārvietojaties. Ar to var viegli pieslēgt arī citu saderīgu peli, tastatūru vai cipartastatūru bez neērtībām, ko rada vairāki USB uztērēji.

[b]Cena un pieejamība[/b]
Logitech bezvadu tastatūra K360 jau nopērkama par Ls 21. Lai uzzinātu vairāk par Logitech bezvadu tastatūru K360, lūdzu apmeklējiet www.logitech.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us